• Mango Crunch Regular
 • Mango Crunch Regular

Mango Crunch Regular

Mango Crunch przynosi apetyczny smak oraz intensywne efekty, które wpływają na ciało. Świetnie sprawdzi się przed trekingiem lub biegiem, pomagając Ci wejść w odpowiedni nastrój.
(4) Napisz recenzję
Liczba nasion:
10x
zł218.69
25x
zł437.39
Wyprzedaż!
Obniżka ceny!
zł218.70

zł273.37 brutto (-19%)

Kup i otrzymaj 48 pkt.
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

 • Więcej informacji
 • Opis
 • Pytania (0)
 • Opinie (3)

Mango Crunch: wysokie poziomy THC oraz owocowe, kwaskowate terpeny

Mango Crunch powstała w wyniku długiego i złożonego procesu hodowlanego. Naszym celem było wyprodukowanie odmiany, która pobudza jednocześnie słodkie i kwaśne kubki smakowe. Oczywiście zależało nam również na mocnym i przyjemnym haju. Aby to osiągnąć, nasi hodowcy połączyli dwie całkowicie inne odmiany. Zrekrutowali oni starą odmianę indica z północnej Holandii oraz hybrydę, w której dominują geny sativa, pochodzącą z legendarnego Szmaragdowego Trójkąta w północnej Kalifornii. Dzięki okazom z dwóch międzynarodowych mekk marihuany, nasi hodowcy byli w stanie osiągnąć magiczne rezultaty.

Z tego połączenia wyłoniła się odmiana, którą nazwano Mango Crunch. Jest to hybryda zawierająca 20% genów indica i 80% genów sativa.

EFEKTY, SMAK I ZAPACH MANGO CRUNCH

Prawie zbalansowany profil genetyczny Mango Crunch zapewnia różnorodne efekty. Użytkownicy mogą zauważyć właściwości euforyczne i stymulujące, a także upalające i uspokajające. Efekty zaczynają się jako umysłowe, motywujące doświadczenie, które doskonale sprawdza się podczas aktywności fizycznej. Jeśli zapalisz tę odmianę podczas biegania czy surfowania, wejdziesz w stan głębokiej płynności i poczujesz intensywne połączenie umysłu i ciała. Po jakimś czasie efekty te zaczną zanikać. Haj zacznie działać na ciało, powodując głębokie uczucie relaksu. To uczucie idealnie sprawdzi się w przypadku potrzeby regeneracji sportowej, uśmierzenia bólu oraz problemów ze snem.

Nazwaliśmy tę odmianę Mango Crunch ze względu na jej oszałamiający profil terpenowy. Jej duże kwiaty wytwarzają spore ilości żywicy, która pachnie mango, ananasem oraz soczystymi owocami. Każdy buch zawiera w sobie kontrastujące, pyszne, słodko-kwaśne nuty cukierków, grejpfrutów oraz oleju napędowego.

UPRAWA MANGO CRUNCH

Rośliny Mango Crunch rosną jak typowe odmiany indica. Utrzymują średni wzrost przez cały cykl uprawy i łatwo można je utrzymać w ryzach. Aby sprawić, że będą jeszcze mniejszego wzrostu, hodowcy mogą zastanowić się nad wykorzystaniem technik przycinania oraz treningu LST. Rośliny uprawiane indoor zapewniają wydajność do około 500 g/m² po okresie kwitnienia wynoszącym około 56 dni. Rośliny uprawiane outdoor zapewniają około 500 g plonów na roślinę i będą gotowe do zbiorów na początku października.

Mango Crunch Regular data sheet
Rodzaj odmiany: Regularne
THC: 16%
CBD: Niska
Plony Indoor: 450 - 500 gr/m2
Plony Outdoor: 500 - 550 gr/plant
Wysokość Indoor: 90 – 140 cm
Wysokość Outdoor: 140-180 cm
Kwitnienie: 8 - 9 tygodni
Miesiąc zbiorów: Wczesny październik
Tło Genetyczne: Mango Haze x Sour Diesel
Typ: Sativa 80% Indica 20%
Działanie: Klarowne, Polepszające nastrój
Klimat: Łagodny
Smak: Ananasowy, Cytrusowy, Diesel, Ziołowy

  Autor M. S. Dne 24/Mar/2021 :

  Tytuł : Excellent
  Komentarze : A fast and perfect delivery, in a solid box... i'd only placed 3 seeds for now, all 3 are in good health. No soucy ! Just have to wait now to tell more about it.

  Autor T. G. Dne 27/Nov/2020 :

  Tytuł : Thomas
  Komentarze : Good and fast delivery but 4 work

  Autor F. #. Dne 22/Jun/2020 :

  Tytuł : mhm
  Komentarze : 10 seeds to much.. 5 bee good


  Nie możesz wystawić recenzji, ponieważ nie zakupiłeś tego produktu

Żadnych pytań konsumenckich w tym momencie.

Only registered user can ask a question. Login
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.