Fast flowering cannabis strains

Royal Queen teraz oferuje wyspecjalizowaną linię m.in. szybko rosnących odmian niektórych naszych ulubionych szczepów zażywanych w długie noce. Wersja Fast łączy w sobie cenioną moc najlepszych fotoperiodycznych szczepów z szybkim wzrostem i auto-kwitnieniem. Jest to szybko-feminizowany, fotoperiodyczny szczep o obfitych zbiorach.

Nie jest to szczep auto-kwitnący, ale szybciej feminizujący

Nasze hybrydy pierwszej generacji są rezultatem łączenia wysokiej klasy klonów z auto-kwitnącymi konopiami trzeciej generacji. Nie wymagają wielu zabiegów i są łatwe w uprawie. Genetyczna receptura szybkiego kwitnienia zapewnia szybkie uzyskiwanie dobrze wykształconego kwiatostanu o najwyższej jakości.

Krótki, ośmiotygodniowy cykl wzrostu powoduje, że ostatnio stworzone hybrydy są najszybciej dojrzewającymi szczepami wśród obecnie dostępnych na rynku. Są one genetycznie zakodowane w celu pożądanego przyspieszonego kwitnienia. Można je zbierać po 6 do 7 tygodni kwitnienia. W przypadku naturalnych upraw na zewnątrz, nasze fotoperiodyczne hybrydy rosną o 1 do 2 tygodnie szybciej, niż ich przodkowie.

Wszystkie szczepy konopi szybko rosnących

Jakich szczepów należy użyć planując ultra-szybkie zbiory? Obecnie oferowane są szybsze wersje zarówno Royal Cheese (Fast Flowering), jak i Honey Cream. W roku 2014, nasza kolekcja nasion wzbogaci się o dwa zupełnie nowe szczepy: Speedy Chile (Fast Flowering) oraz Candy Kush Express (Fast Flowering)

Londyński Skunk XL oraz classic UK Cheese i Royal Cheese (Fast Flowering) nie mogą nikogo rozczarować swoim wyraźnym smakiem, ostrym zapachem i bogatym zbiorem. Skądinąd i tak wydajny szczep, w jego szybko rosnącej wersji  Royal Cheese (Fast Flowering) kwitnie w mgnieniu oka i przynosi światowej klasy zbiory w zadziwiająco krótkim czasie.

Zdominowany przez indica Spaniard, jakim jest Honey Cream jest jednym z najbardziej popularnych szczepów. Przy gęstej strukturze kwiatostanu i słodkich, medycznych właściwościach, potencjał hybrydy Honey Cream jest wyczuwalny jeszcze przed zapaleniem. Honey Cream jest ceniony za jego kompleksowy smak i głęboko-relaksujący, wydajny haj. Jest idealnym szczepem dla pacjentów korzystających z marihuany.

W 2014 roku, zanim jeszcze nadejdzie wiosna, spodziewamy się nowych szczepów Speedy Chile (Fast Flowering) oraz Candy Kush Express (Fast Flowering). Dary niebios, jakim są północno-kalifornijski O.G. Kush i Candy Kush Express (Fast Flowering) oferują delikatną słodycz i wysoce energetyczne efekty. Nasz 2014 Candy Kush Express (Fast Flowering) umożliwia szybkie, lukratywne zbiory o maksymalnej mocy kwiatostanu. 

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.