• Waporyzator VOLCANO DIGIT
 • Waporyzator VOLCANO DIGIT

Waporyzator VOLCANO DIGIT

Pack content:

3 darmowe nasiona konopi
Tłoczony Metalowy Młynek RQS
Metalowa Tacka Do Rolowania RQS
Waporyzator VOLCANO DIGIT bierze legendarnego VOLCANO i ulepsza go w duchu cyfrowego wieku. Nie ma obecnie lepszego istniejącego waporyzatora. Jeśli masz chęć na te smakowite balony wypełnione delikatną parą z wulkanu, to czemu nie zdecydować się na ten? Teraz, przez ograniczony okres czasu, dostępny ze specjalnymi dodatkami.
 4/5 (4) Napisać recenzję
Dodaj do zapisanych produktów
Darmowa
Dostawa
Bezpłatny
Zwrot
Dyskretna
Przesyłka

Waporyzator Volcano Digit: Tytan Waporyzacji Został Ulepszony

STANDARD BRANŻY

Oto on: produkt, który ustawił poprzeczkę w waporyzacji. Waporyzator VOLCANO DIGIT od Storz & Bickel to cyfrowe ulepszenie ich legendarnego produktu. Ta wersja ma LED-owy wyświetlacz, który pozwala Ci ustawić preferowaną temperaturę waporyzacji i pokazuje aktualną temperaturę w czasie podgrzewania. Ma również funkcję automatycznego wyłączania, jeśli pozostanie nieużywany przez 30 minut. Oprócz tych kluczowych ulepszeń, Waporyzer VOLCANO DIGIT to ten sam produkt, co Volcano Classic, zachowując jego funkcje, funkcjonalność i moc.

VOLCANO DIGIT ma 18cm wysokości i 20cm średnicy. Elementy podgrzewające są zrobione głównie z aluminium i stali. Ma 3-letnią gwarancję producenta i zapewnienie 100% satysfakcji od Storz & Bickel. VOLCANO DIGIT jest uważany za urządzenie klasy medycznej.

KORZYSTANIE Z VOLCANO

Najpierw ustaw temperaturę na swoim VOLCANO DIGIT. Ten waporyzator ma skalę 40–230°C, z dokładnością do 1,5°C. W czasie, kiedy się podgrzewa, zapakuj cybuch i przymocuj go do zaworu i balonu. Kiedy waporyzator osiągnie pożądaną temperaturę, przyczep balon i ustnik do pompy powietrza i wciśnij przycisk "air". Patrz, jak balon wypełnia się najlepszą możliwą parą. Odepnij balon i ustnik, weź dużego bucha i podaj dalej przyjaciołom.

Może to brzmieć skomplikowanie, ale kiedy raz to zrobisz, to waporyzacja z VOLCANO DIGIT nie będzie mogła być prostsza. Ten waporyzator ma wszystko: fantastyczny design, który daje parę najwyższej jakości z maksymalną wydajnością; solidną jednostkę podgrzewającą, która może być używana przy długich sesjach; szeroki zakres temperatury, który zaspokoi każdego miłośnika pary oraz bardzo wytrzymałą konstrukcję, która na pewno wytrzyma lata.

AKCESORIA

VOLCANO DIGIT ma wszystko, czego potrzebujesz, w tym 100-watowy podgrzewacz konwekcyjny, pompę powietrza, balon i ustnik, komorę do napełniania, zapięcie do komory, nakrętkę, osłony, podkładkę na krople, szczoteczkę do czyszczenia, instrukcję i więcej. Wraz z tacką do rolowania Royal Queen Seeds, młynkiem i nasionami, ta oferta ma wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia Twojego osobistego ziołowego imperium. Jeśli szukasz najwyższej możliwej jakości, to ta oferta jest bez wątpienia dla Ciebie.

SPECJALNA OFERTA, TYLKO PRZEZ OKREŚLONY OKRES CZASU

Tylko przez ograniczony czas, jeśli kupisz Waporyzator VOLCANO DIGIT od Royal Queen Seeds otrzymasz również metalowy, tłoczony młynek, metalową tackę do rolowania i 5 darmowych nasion. Tej oferty łatwo się nie pobije!

***Uwaga. Waporyzatora VOLCANO DIGIT jest wyłączony z programu Royal Queen Seeds Freebies (darmone nasiona i produkty firmowe)***


  By J. M. on 23/Dec/2019 :
  (5)

  Title : Volcano digit
  Comment : Bon matériel, toujours fiable et efficace, livraison efficace,rapide et professionnelle.

  By J. M. on 07/Nov/2019 :
  (5)

  Title : Plus de combustion...
  Comment : Je suis l'heureux propriétaire du Volcano, étant non fumeur mais pourtant 1 joint par soir pour cause médical (migraine chronique) j'ai enfin trouver le moyen de me soigner sans combustion et ça change tout !!! Le colis est arrivée en avance et très bien emballé, merci Royal Queen Seeds, vous êtes au top !!! Amicalement Jim Rey.

  By L. D. on 29/Apr/2019 :
  (5)

  Title : LennyD
  Comment : Fantastic product. Expensive but I think, worth the money. I’d recommend you run it a few times without herb to clear the bad taste from the bag. Highly recommended.


  You can't post a review because you are not logged as a customer

  Log in / sign up
Polecane Produkty
KLIENCI KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT, KUPILI RÓWNIEŻ

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.