Aby pomóc Ci dokonać wyboru, sporządziliśmy listę 10 absolutnie najlepszych szczepów marihuany, abyś dzięki temu mógł nabyć najwłaściwsze dla siebie nasiona, nie musząc badać wszystkich po kolei. 

Royal Gorilla

Royal Gorilla

Nasz Royal Gorilla to jedna z najmocniejszych odmian dostępnych od Royal Queen Seeds. Udało nam się sprowadzić to potężną odmianę aż ze Stanów, jedynego miejsca, gdzie była dostępna. Aż do teraz. Z przeciętną zawartością THC na poziomie 25% (a zależnie od fenotypu może osiągnąć nawet 30%) ta niewiarygodna bestia pomoże CI wzbić się do nieba... Albo przyklei Cię do kanapy!

Royal Gorilla

 

Feminized Moby Dick seeds

Royal Moby

Nasza feminizowana odmiana Royal Moby jest jedną z najlepszych dla tych hodowców, którzy szukają dużej, mocnej rośliny wydającej potężny pierwszy plon. Genetycznie dominuje w niej Sativa, co oznacza, że roślina będzie ochoczo i z łatwością rosnąć, osiągając przeciętną wysokość dwóch metrów w warunkach indoor, a trzech metrów outdoor. Osoby prowadzące uprawę w zaciszu swojego domu mogą liczyć na plony rzędu 75 gramów z jednego krzaka. Szczep ten zajmuje dużo miejsca i potrzebuje wielu składników odżywczych, ale nagrodą za jego pielęgnację jest produkt o wysokiej zawartości THC, który zapewni Ci potężny haj. 

Royal Moby

 

Power Flower feminized cannabis seeds

Power Flower

Power Flower jest kolejnym wcieleniem Power Plant, jednej z odmian najpopularniejszych i wszechobecnych w Amsterdamie. Roślina zapewniająca bardzo obfite plony, łatwa w uprawie indoor. Stanowi doskonały wybór zarówno dla użytkowników zażywających marihuanę w celach rekreacyjnych jak i leczniczych. Osoby mieszkające w krajach północnych prawdopodobnie będą musiały solidnie się napracować, żeby nakłonić roślinę do wydania plonów, ale hodowcy w cieplejszym klimacie bez problemu powinni zebrać od 65 do 85 gramów ze swoich krzaczków. Charakteryzuje się cytrusowym smakiem i daje łagodny haj. 

Power Flower

 

Northern Light

Northern Light

Northern Light to nazwa powszechnie znana, a swoją wieloletnią reputację zawdzięcza potężnemu, intensywnemu hajowi. Nasza feminizowana osiągnie wysokość jednego metra w warunkach indoor lub około dwóch metrów w uprawie outdoor. Dojrzewa po siedmiu lub ośmiu tygodniach, a pod koniec okresu kwitnienia żywiczna powłoka na pąkach daje przepiękny efekt lśnienia. 

Northern Light

 

Skunk cannabis seeds

Skunk XL

Dzięki swojej genetyce stanowiącej obecnie punkt wyjścia dla licznych hybryd, odmianę Skunk można śmiało nazwać pramatką wszystkich najlepszych nasion marihuany, na jakie można się natknąć. Jest to mieszanka szczepów pochodzących z Kolumbii, Meksyku i Afganistanu, z genetyczną dominacją Sativy. Hodowcy komercyjni uwielbiają Skunka za potężne plony i krótki okres kwitnienia. Przy uprawie indoor można spodziewać się 65-75 gramów materiału z jednej rośliny rosnącej zazwyczaj na wysokość jednego metra. Dzięki owocowemu posmakowi i szybkiemu działaniu, Skunk jest klasykiem i ulubieńcem wśród wszystkich typów palaczy marihuany.

Skunk XL

 

Fruit Spirit cannabis zaden

Fruit Spirit

Spirit Fruit to słodkie, smaczne, małe co nieco, które stanie się Twoim ulubionym deserem. Szczep ten ma posmak jagód i zapewnia przyjemny haj odczuwalny w głowie. Miłośnicy marihuany cenią go za przepyszne, niespotykane doznania smakowe. Wart wypróbowania przez hodowców-hobbystów, w warunkach indoor osiąga jeden metr wysokości i przeciętnie daje 30 do 40 gramów plonów. Nasza feminizowana odmiana Spirit Fruit uwielbia ciepły, słoneczny klimat i nawet w okresie kwitnienia wydziela niesamowity zapach. Ten oryginalny szczep dojrzewa w okresie około 8 tygodni, a po zbiórce plonów będzie wymagał nieco więcej troski, aby móc zachować ten wspaniały, owocowy smak. 

Fruit Spirit

 

OG Kush

O.G. Kush

Na temat jego genetyki, pochodzenia, a nawet obecnej nazwy toczą się zażarte dyskusje. Jednak absolutnie bezdyskusyjny jest fakt, że ten feminizowany szczep od kilkudziesięciu lat nie stracił na popularności. Moc i potęga O.G. Kush sprawiają, że jego zakup to bardzo dobrze wydane pieniądze. Dojrzała roślina charakteryzuje się potężnym, gęstym skupiskiem żywicznych pąków. Jest to szczep z dominacja cech indyjki, tak więc dorosła roślina pozostanie dość niska i zapewni około 50-60 gramów plonów. 

O.G. Kush

 

Amnesia Haze

Amnesia Haze

Stworzona przez amerykańskiego imigranta na bazie popularnego w Holandii szczepu Haze, odmiana Amnesia Haze zapewnia ten specyficzny, psychodeliczny haj w głowie, z którego znane są hybrydy Haze. Amnesia Haze najbardziej nadaje się do upraw indoor, i mimo dość długiego okresu kwitnienia, zapewnia jedne z najwyższych plonów wśród roślin dostępnych w Royal Queen Seeds. Zwykle można zebrać 70 do 80 gramów plonów z pojedynczej rośliny, która wzrasta na wysokość około jednego metra. Wyczuwalna moc i owocowy posmak w trakcie palenia sprawiają, że warto poczekać na wydane przez nią plony.

Amnesia Haze

 

White Widow

White Widow

Po raz pierwszy wyhodowana w Holandii, hybryda White Widow została stworzona z połączenia czystej, brazylijskiej Sativy oraz indyjskiej odmiany Indica. Stała się tak bardzo popularna, że jej nasiona uprawiano na całym świecie, a obecnie każdy bank nasion posiada swoje własne odmiany stworzone na bazie tego klasyka. Jesteśmy bardzo dumni z naszej feminizowanej odmiany White Widow, a ze względu na niskie koszty utrzymania, zachęcamy do jej nabycia zwłaszcza zupełnie początkujących hodowców. W przeciwieństwie do innych odmian, ta może być z powodzeniem uprawiana w chłodniejszych strefach klimatycznych, a jej sosnowy posmak i czysty, odczuwalny w głowie haj sprawią, że stanie się ona jedną z Twoich absolutnych faworytek.

White Widow

 

Critical cannabis

Critical

Odmiana Critical bezspornie posiada wszystkie cechy, jakich oczekujesz po marihuanie. Wysoka wydajność, łatwa pielęgnacja i pierwszorzędna moc, czyli trzy mocne atuty w jednej rośnie. Z całą pewnością już od pierwszego bucha pokochasz ten relaksujący, wzniosły haj. Critical zapewni obfite zbiory wynoszące 65-75 gramów z pojedynczej, metrowej rośliny, a czas kwitnienia trwa zaledwie około siedmiu tygodni. Jeśli szukasz czegoś, co możesz uprawiać szybko i wściekle, Critical jest rośliną odpowiednią dla Ciebie. 

Critical

 

Bez względu na to, czy jesteś początkującym hodowcą czy też doświadczonym plantatorem medycznej marihuany, przekonasz się, że w naszym banku nasion zawsze znajdziesz odpowiednie nasiona feminizowane, które zaspokoją Twoje potrzeby. Poza najlepszymi na rynku nasionami, Royal Queen Seeds dla każdego szczepu zapewnia także arkusze danych i analizę, które mają za zadanie pomóc Ci podjąć decyzję, które nasiona chcesz zacząć uprawiać.

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.