Aby pomóc Ci dokonać wyboru, sporządziliśmy listę 10 absolutnie najlepszych szczepów marihuany, abyś dzięki temu mógł nabyć najwłaściwsze dla siebie nasiona, nie musząc badać wszystkich po kolei. 


ROYAL GORILLA

Nasz Royal Gorilla to jedna z najmocniejszych odmian dostępnych od Royal Queen Seeds. Udało nam się sprowadzić to potężną odmianę aż ze Stanów, jedynego miejsca, gdzie była dostępna. Aż do teraz. Z przeciętną zawartością THC na poziomie 25% (a zależnie od fenotypu może osiągnąć nawet 30%) ta niewiarygodna bestia pomoże CI wzbić się do nieba... 

Royal Gorilla

Royal Gorilla

Royal Gorilla

Genetic background Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 90 - 160 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 27% (aprox.) / CBD: Low
Blend 50% Sativa, 50% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 550 - 600 g/per plant (dried)
Height outdoor 130 - 170 cm
Harvest time Middle of October
Effect Cerebral and relaxing
 

Buy Royal Gorilla

POWER FLOWER

Power Flower jest kolejnym wcieleniem Power Plant, jednej z odmian najpopularniejszych i wszechobecnych w Amsterdamie. Roślina zapewniająca bardzo obfite plony, łatwa w uprawie indoor. Stanowi doskonały wybór zarówno dla użytkowników zażywających marihuanę w celach rekreacyjnych jak i leczniczych. Osoby mieszkające w krajach północnych prawdopodobnie będą musiały solidnie się napracować, żeby nakłonić roślinę do wydania plonów, ale hodowcy w cieplejszym klimacie bez problemu powinni zebrać od 65 do 85 gramów ze swoich krzaczków. Charakteryzuje się cytrusowym smakiem i daje łagodny haj. 

Power Flower

Power Flower

Power Flower Royal Queen Seeds

Genetic background South African Sativas
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 80 - 120 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Low
Blend 88% Sativa, 12% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 160 - 200 cm
Harvest time October
Effect Strong up high

Buy Power Flower

NORTHERN LIGHT

Northern Light to nazwa powszechnie znana, a swoją wieloletnią reputację zawdzięcza potężnemu, intensywnemu hajowi. Nasza feminizowana osiągnie wysokość jednego metra w warunkach indoor lub około dwóch metrów w uprawie outdoor. Dojrzewa po siedmiu lub ośmiu tygodniach, a pod koniec okresu kwitnienia żywiczna powłoka na pąkach daje przepiękny efekt lśnienia. 

Northern Light

Northern Light

Northern Light

Genetic background Northern Light S1
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 100 - 160 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 0% Sativa, 100% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 575 - 625 g/per plant (dried)
Height outdoor 180 - 220 cm
Harvest time Late September
Effect A combination of stoned + high
 

Buy Northern Light

AMNESIA HAZE

Stworzona przez amerykańskiego imigranta na bazie popularnego w Holandii szczepu Haze, odmiana Amnesia Haze zapewnia ten specyficzny, psychodeliczny haj w głowie, z którego znane są hybrydy Haze. Amnesia Haze najbardziej nadaje się do upraw indoor, i mimo dość długiego okresu kwitnienia, zapewnia jedne z najwyższych plonów wśród roślin dostępnych w Royal Queen Seeds. Zwykle można zebrać 70 do 80 gramów plonów z pojedynczej rośliny, która wzrasta na wysokość około jednego metra. Wyczuwalna moc i owocowy posmak w trakcie palenia sprawiają, że warto poczekać na wydane przez nią plony.

Amnesia Haze

Amnesia Haze

Amnesia Haze

Genetic background Original Amnesia Haze
Yield indoor 600 - 650 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 10 - 11 weeks
THC strength THC: 22% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 70% Sativa, 30% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 650 - 700 g/per plant (dried)
Height outdoor 175 - 210 cm
Harvest time Late October
Effect Extremely high, long-lasting, body relaxing
 

Buy Amnesia Haze

 

WHITE WIDOW

Po raz pierwszy wyhodowana w Holandii, hybryda White Widow została stworzona z połączenia czystej, brazylijskiej Sativy oraz indyjskiej odmiany Indica. Stała się tak bardzo popularna, że jej nasiona uprawiano na całym świecie, a obecnie każdy bank nasion posiada swoje własne odmiany stworzone na bazie tego klasyka. Jesteśmy bardzo dumni z naszej feminizowanej odmiany White Widow, a ze względu na niskie koszty utrzymania, zachęcamy do jej nabycia zwłaszcza zupełnie początkujących hodowców. W przeciwieństwie do innych odmian, ta może być z powodzeniem uprawiana w chłodniejszych strefach klimatycznych, a jej sosnowy posmak i czysty, odczuwalny w głowie haj sprawią, że stanie się ona jedną z Twoich absolutnych faworytek.

White Widow

White Widow

White Widow Royal Queen Seeds

Genetic background White Widow S1
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 50% Sativa, 50% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 150 - 190 cm
Harvest time Late October
Effect Extremely stoned
 

Buy White Widow

CRITICAL

Odmiana Critical bezspornie posiada wszystkie cechy, jakich oczekujesz po marihuanie. Wysoka wydajność, łatwa pielęgnacja i pierwszorzędna moc, czyli trzy mocne atuty w jednej rośnie. Z całą pewnością już od pierwszego bucha pokochasz ten relaksujący, wzniosły haj. Critical zapewni obfite zbiory wynoszące 65-75 gramów z pojedynczej, metrowej rośliny, a czas kwitnienia trwa zaledwie około siedmiu tygodni. Jeśli szukasz czegoś, co możesz uprawiać szybko i wściekle, Critical jest rośliną odpowiednią dla Ciebie. 

Critical

Critical

Critical Royal Queen Seeds

Genetic background Afghani x Skunk
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Low
Blend 40% Sativa, 60% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 180 - 220 cm
Harvest time Late September
Effect Stoned, physically and mentally
 

Buy Critical

FAT BANANA

Fat Banana to potomek słynnych odmian Banana oraz OG Kush. Odmiana ta pełna jest smaku oraz została obdarzona poważną mocą. W tej hybrydzie w 70% dominuje indica, ale zawiera ona także 30% genów sativa. Gęste, żywiczne pąki tej rośliny wytwarzają ogromną ilość THC wynoszącą 25%. Fat Banana zapewnia mocny haj o tropikalnym smaku, który rozluźni wszystkie spięte mięśnie. Stres i stany niepokoju znikają w mgnieniu oka i pojawia się uczucie euforii. Owocowy smak sprawia, że ta odmiana jest doskonałym dodatkiem do artykułów spożywczych, takich jak chlebek bananowy czy brownie.

Fat Banana nie każe Ci czekać na zbiory. Baldachim żywicznych pąków gotowy jest w zaledwie 7–8 tygodni po rozpoczęciu kwitnienia. Rośliny uprawiane indoor zapewniają do 400g/m² plonów i nie przekraczają 140cm wysokości. Rośliny uprawiane outdoor dają wysokie plony, około 450–500g na roślinę i rosną na wysokość do 200cm. Rośliny uprawiane outdoor gotowe są do zbiorów pod koniec września.

Fat Banana

Fat Banana

Fat Banana

Genetic background Banana x OG Kush
Yield indoor 350 - 400 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 25% (aprox.) / CBD: Low
Blend 50% Sativa, 50% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 450 - 500 g/per plant (dried)
Height outdoor 170 - 200 cm
Harvest time Late September
Effect Relaxing and full of flavour
 

Buy Fat Banana

 

SWEET ZZ

Wielu wielbicieli konopi wybiera odmiany wyłącznie na podstawie siły działania. Ale urok odmiany Sweet ZZ wykracza poza jakiekolwiek efekty psychoaktywne. Jej wysokie, aromatyczne cole sprawiają, że entuzjaści marihuany zawsze do niej wracają. Po swoich rodzicach, Grape Ape i Grapefruit, odziedziczyła słodki oraz owocowy aromat. Każdy buch powoduje taniec cytrusowych nut na kubkach smakowych. Sweet ZZ to odmiana, w której dominuje indica, a która produkuje do 22%THC. Jej kojące ciało efekty pojawiają się dość szybko i utrzymują się przez wiele godzin.

Sweet ZZ to wysoce produktywna odmiana o stosunkowo krótkim czasie kwitnienia, który wynosi 7–9 tygodni. Uprawiana indoor zapewnia do 600g/m² plonów, a jej rośliny rosną na wysokość 140cm. Rośliny uprawiane outdoor zapewniają do 550g plonów na roślinę i rosną na wysokość 200cm. Zbiorów możesz się spodziewać pod koniec września.

Sweet ZZ

Sweet ZZ

Sweet ZZ

Genetic background Grape Ape x Grapefruit
Yield indoor 550 - 600 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 9 weeks
THC strength THC: 22% (aprox.) / CBD: Low
Blend 20% Sativa, 80% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 160 - 200 cm
Harvest time Late September
Effect Stoned, relaxed
 

Buy Sweet ZZ

 

PURPLE QUEEN

Purple Queen to widok warty zobaczenia. Ten królewski okaz wyróżnia się zarówno na krajobrazie pokoju, jak i ogrodu. Przyciągające wzrok cole posiadają jasnozielony rdzeń, który przeradza się w odcienie głębokiego fioletu. Jej liście wiatrakowe — promieniujące jaskrawym różem — są równie kuszące. Ten wyjątkowy kolor zawdzięczany jest flawonoidom, znanym jako antocyjany, które wytwarzają spektrum różnych pigmentów, od czerwonego do czarnego. Purple Queen to odmiana, w której dominuje indica, a która jest potomkiem Hindu Kush i Purple Afghani.
Jest zdecydowanie przeznaczona do stosowania wieczorem, kiedy jej działanie uspokajające ma prawdziwy sens. Jej wielokolorowe kwiaty wytwarzają do 22% THC, a w profilu terpenowym dominują nuty cytrusów.

Purple Queen posiada długi okres kwitnienia, od 9 do 11 tygodni, ale wielkość jej zbiorów jest zdecydowanie warta czekania. Rośliny uprawiane indoor zapewniają do 500g/m² plonów i rosną na wysokość do 80–120cm. Rośliny uprawiane outdoor oferują potężne zbiory do 700g na roślinę i gotowe są w październiku.

Purple Queen

Purple Queen

Purple Queen

Genetic background Hindu Kush x Purple Afghani
Yield indoor 450 - 500 gr/m2
Height indoor 80 - 120 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 22% (aprox.) / CBD: Low
Blend 25% Sativa, 75% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 450 - 500 g/per plant (dried)
Height outdoor 175 - 210 cm
Harvest time October
Effect Relaxed and Euphoric
 

Buy Purple Queen

 

GREEN GELATO

Nazwa tej odmiany wskazuje na jej pyszny, przypominający deser smak. Gelato to lody w stylu włoskim znane z pysznego smaku. Green Gelato posiada złożony profil terpenowy, który nadaje jej posmak słodyczy, cytrusów oraz ziemi. Ale smak jest tylko częścią uroku tej odmiany. Green Gelato jest jednym z najmocniejszych okazów w linii RQS, zawartość THC w tej odmianie wynosi 27%. Taka moc wystrzeli twój umysł w kosmos na wiele godzin.

Jeśli jej moc nie wystarczy, aby Cię przekonać, to z pewnością zrobi to jej niesamowita wydajność. Rośliny uprawiane indoor zapewniają do 700g/m² plonów w zaledwie osiem tygodni i nie rosną na wysokość większą niż 120cm. Rośliny uprawiane outdoor dają ogromne plony w wysokości 800g na roślinę, rosną do 200cm i gotowe są do zbiorów w październiku.

Green Gelato

Green Gelato

Green Gelato

Genetic background Sunset Sherbet x Thin Mint Girl Scout Cookies
Yield indoor 500 - 700 gr/m2
Height indoor 80 - 120 cm
Flowering time 8 - 10 weeks
THC strength THC: 27% (aprox.) / CBD: Low
Blend 45% Sativa, 55% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 750 - 800 g/per plant (dried)
Height outdoor 150 - 200 cm
Harvest time Early October
Effect Physical, clear high
 

Buy Green Gelato

 

Bez względu na to, czy jesteś początkującym hodowcą czy też doświadczonym plantatorem medycznej marihuany, przekonasz się, że w naszym banku nasion zawsze znajdziesz odpowiednie nasiona feminizowane, które zaspokoją Twoje potrzeby. Poza najlepszymi na rynku nasionami, Royal Queen Seeds dla każdego szczepu zapewnia także arkusze danych i analizę, które mają za zadanie pomóc Ci podjąć decyzję, które nasiona chcesz zacząć uprawiać.

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.