Trustpilot

Osoby zajmujące się uprawą konopi indyjskich wiedzą, że istnieje wiele różnych odmian do wyboru. Do uprawy mogą wybrać nasiona medycznej marihuany, nasiona feminizowane lub automatycznie kwitnące. Bez względu na to, które wybiorą, wszyscy chcą rozpocząć uprawę od najlepszych nasion marihuany. Nasiona samokwitnące od pozostałych dwóch rodzajów różnią się tym, że zaczynają samodzielnie kwitnąć w ciągu dwóch do czterech tygodni i charakteryzują się bardzo szybkim wzrostem. Dowiedz się więcej na temat 10 najlepszych szczepów marihuany, które są zaliczane do odmian automatycznie kwitnących.

Sweet Skunk Autoflowering Cannabis 10. Sweet Skunk Automatic.
Szczep ten jest szybko kwitnącą krzyżówką Green Poison oraz Big Devil #2. Okres od posadzenia nasiona do zbioru plonów trwa zaledwie osiem tygodni, jest to naprawdę bardzo szybko dojrzewająca roślina. Z jednej rośliny można oczekiwać plonów rzędu od 40 do 50 gramów, w zależności od środowiska. Można ją uprawiać na niewielkich obszarach, na przykład w ogródku albo na balkonie. Jest znana z bardzo mocnego smaku i aromatu, zapewnia spokojne, kojące upalenie.

 

Cheese cannabis autoflowering 9. Royal Cheese Automatic.
Ten szczep jest dla miłośników sera. Znany ze swojego wyjątkowego, silnego aromatu i smaku przypominającego ser; okres od posadzenia nasiona do zbiórki plonów trwa w tym przypadku około 10 tygodni. Jeżeli zostaną mu zapewnione optymalne warunki, możesz spodziewać się bardzo wydajnych zbiorów, to jest 135 gramów z jednej rośliny, jednak przeciętnie daje około 40 gramów materiału. Zapewnia mocne, fizyczne i kojące działanie.

 

Autoflowering critical cannabis seeds8. Royal Critical Automatic.
Jest to krzyżówka czerpiąca z odmian Ruderalis, Indica oraz Sativa, bardzo popularna ze względu na silny wzrost i olbrzymie plony. Roślina jest gotowa do zbiorów w zaledwie dziewięć tygodni po zasianiu; dojrzała roślina jest bardzo mocna i ma duży, gesty kwiatostan. Z jednej rośliny można oczekiwać plonów rzędu od 70 do 80 gramów.

 

 

 

White Widow Autoflowering cannabis seeds7. White Widow Automatic.
Potrzebuje zaledwie 75 dni, aby wyrosnąć z nasiana, aż do wytworzenia pąków. Odmiana ta zapewnia słodko-kwaśny, lekko cytrusowy aromat i smak. W zależności od warunków środowiska z jednej rośliny można oczekiwać plonów rzędu 40 do 160 gramów.

 

 

 

 

Jack herrer Autoflowering cannabis6. Royal Jack Automatic.
Szczep jest gotowy do zbioru plonów w okresie zaledwie 10 tygodni. Z jednej rośliny otrzymuje się od 40 do 70 gramów materiału. Nie wyrasta zbyt wysoko, co sprawia, że doskonale nadaje się do upraw na niewielkich powierzchniach. Znany jest jako szczep o dużej mocy i zapewnia budujący, kreatywny, a zarazem relaksujący haj. Jego smak określa się jako świeży i łagodny z delikatnym korzennym posmakiem.

 

 

Cream caramel autoflowering cannabis 5. Royal Creamatic.
Odmiana doskonała dla osób lubiących słodycze, charakteryzuje się intensywnym, słodkim aromatem i smakiem karmelu, ma mocne, a zarazem relaksujące działanie fizyczne. Idealnie nadaje się do uprawy indoor na niewielkich powierzchniach. Z jednej rośliny można uzyskać od 80 do 110 gramów plonów, które są gotowe do zbiorów już po ośmiu tygodniach.

 

 

 

Autoflowering Haze seeds4. Royal Haze Automatic.
Odmiana oferująca świeży smak i budujące działanie. Ze względu na swoją niewielką wysokość, odmiana ta może być uprawiana w miejscach niedostępnych dla innych szczepów. Zapewniając jej dobre warunki środowiskowe, z jednej rośliny można spodziewać się od 80 do 100 gramów plonów, które zbiera się po okresie 10 do 12 tygodni wzrostu.

 

 

 

AK 47 Automatic cannabis autoflowering AK3. Royal AK Automatic.
Ta hybryda o silnym działaniu stworzona na bazie marihuany kolumbijskiej, meksykańskiej tajskiej i afgańskiej jest prosta w hodowli w prawie każdym miejscu. W zależności od zapewnionych jej warunków, można spodziewać się od 70 do 120 gramów plonów, które są gotowe do zebrania już w dziewiątym lub dziesiątym tygodniu uprawy. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i piżmowym, słodkim zapachem kadzidła. Zapewnia radosne, pobudzające działanie.

 

 

Royal Dwarf cannabis autoflowering2. Royal Dwarf.
Jest to jedna z najbardziej zwartych odmian, jakie są dostępne. To plus zbite pąki sprawiają, że szczep ten doskonale nadaje się do uprawy zarówno indoor jak i outdoor, nawet w możliwie najmniejszych przestrzeniach. Jeżeli nie masz za dużo miejsca na swoje uprawy, jest to odmiana idealna dla Ciebie. Z jednej rośliny można zebrać nawet do 60 gramów plonów, a czas zbiorów następuje już po ośmiu lub dziewięciu tygodniach uprawy. Szczep ten wydziela bardzo silny aromat i zapewnia spokojne, relaksujące działanie.Northern Light Autoflowering1. Northern Light Automatic.
Roślina ta prawie natychmiast zaczyna kwitnąć, a do zbioru plonów jest gotowa po 9-10 tygodniach. Bardzo dobrze sprawdza się w uprawie indoor, może być też hodowana outdoor, ale tylko w ciepłym klimacie. Możliwe, że jest to jedna z najbardziej urodzajnych odmian, jakie istnieją. Z niektórych egzemplarzy uprawianych w Hiszpanii udało się zebrać nawet 200 gramów z jednej rośliny. Hodowane indoor zapewniają przeciętnie 90 gramów materiału z jednego krzaka. Odmiana ta wyróżnia się słodkim smakiem i zapewnia spokojne oddziaływanie fizyczne. Poza tym, szczep ten jest optymalny dla użytkowników medycznej marihuany.

Wielu hodowców nabywa nasiona marihuany, zwane też nasionami konopi indyjskich czy też „weed seed” w bankach nasion. Ci, którzy tak robią, zwykle próbują zdobyć nasiona najlepszej jakości, by dzięki temu uzyskać możliwie najlepsze wyniki. Jeżeli zamierzasz rozpocząć uprawę, korzystając z któregoś szczepu z powyższej listy, bez wątpienia będzie zadowolony z rezultatów. Bez względu na swój wybór, na pewno będziesz usatysfakcjonowany, ponieważ każda z tych odmian oferuje coś bardzo szczególnego.

Koszyk

Zawiera GRATISOWE przedmioty

Brak produktów

Dostawa € 0.00
Suma € 0.00

Zamawiam