PRZYSZŁOŚĆ JEST ZIELONA. TWOJA KARIERA BYĆ MOŻE TEŻ

Royal Queen Seeds to świetne miejsce do rozwoju zawodowego. W jakim innym miejscu można wykorzystać swój talent i być częścią przodującego banku nasion w Europie? Stworzenie wspaniałego banku nasion to nie tylko doskonali hodowcy i genetyka z górnej półki. Wszystko wymaga ogromnych nakładów, ciężkiej pracy oraz kreatywnych ludzi, którzy zapewnią świetlaną przyszłość naszym produktom.

Zmęczony pogonią w wyścigu szczurów? Brakuje Ci satysfakcji? Zmęczony pracą dla kogoś innego? Być może potrzebujesz zmiany pracy. A może przyłącz się do zwycięskiej drużyny, w której twoja kariera nabierze rozpędu. RQS w krótkim czasie przebyło długą drogę. Wiemy, że przyszłość jest zielona. Potrzebujemy więcej pracowników, którzy zapewnią obsługę naszym nowym i przyszłym hodowcom marihuany na potrzeby medyczne i rekreacyjne.

CZY NADAJESZ SIĘ DO PRACY W ROYAL QUEEN SEEDS?

Royal Queen Seeds poszukuje do pracy pasjonatów konopi, ale liczą się również umiejętności. W najbliższej przyszłości zaczynamy rekrutację na różne stanowiska pracy. Oczywiście, będziemy szukali koneserów ze znakomitymi umiejętnościami i doświadczeniem w hodowli. Niemniej jednak mamy wiele stanowisk poza poletkiem uprawowym.

Potrafisz dobrze układać słowa w zdania? Będziemy szukali osób o lekkim piórze. Znasz języki? Tworzymy treści w różnych kombinacjach językowych, dlatego potrzebujemy tłumaczy. A może posiadasz zacięcie artystyczne? To dobrze, ponieważ potrzebni są nam również graficy.

Być może poszukujesz bardziej typowej pracy w nietypowej firmie? Jeżeli tak to świetnie. Będziemy zatrudniali osoby do działów marketingu, obsługi klienta i sprzedawców w naszych sklepach. Royal Queen Seeds chce kojarzyć hodowców z najlepszymi feminizowanym nasionami konopi. Aby to osiągnąć, potrzebujemy najlepszy personel na zapleczu jak i na stanowiskach bezpośredniej obsługi.

To szansa na bycie częścią globalnej społeczności w branży konopnej oraz pracę dla czołowego banku nasion. Jeżeli uważasz, że masz "to coś" to wyślij nam swoje CV poprzez formularz kontaktowy.