Przyszłość jest zielona. Twoja kariera być może też

Royal Queen Seeds to świetne miejsce do rozwoju zawodowego. W jakim innym miejscu można wykorzystać swój talent i być częścią przodującego banku nasion w Europie? Stworzenie wspaniałego banku nasion to nie tylko doskonali hodowcy i genetyka z górnej półki. Wszystko wymaga ogromnych nakładów, ciężkiej pracy oraz kreatywnych ludzi, którzy zapewnią świetlaną przyszłość naszym produktom.

Zmęczony pogonią w wyścigu szczurów? Brakuje Ci satysfakcji? Zmęczony pracą dla kogoś innego? Być może potrzebujesz zmiany pracy. A może przyłącz się do zwycięskiej drużyny, w której twoja kariera nabierze rozpędu. RQS w krótkim czasie przebyło długą drogę. Wiemy, że przyszłość jest zielona. Potrzebujemy więcej pracowników, którzy zapewnią obsługę naszym nowym i przyszłym hodowcom marihuany na potrzeby medyczne i rekreacyjne.

CZY NADAJESZ SIĘ DO PRACY W ROYAL QUEEN SEEDS?

Royal Queen Seeds poszukuje do pracy pasjonatów konopi, ale liczą się również umiejętności. W najbliższej przyszłości zaczynamy rekrutację na różne stanowiska pracy. Oczywiście, będziemy szukali koneserów ze znakomitymi umiejętnościami i doświadczeniem w hodowli. Niemniej jednak mamy wiele stanowisk poza poletkiem uprawowym.

Potrafisz dobrze układać słowa w zdania? Będziemy szukali osób o lekkim piórze. Znasz języki? Tworzymy treści w różnych kombinacjach językowych, dlatego potrzebujemy tłumaczy. A może posiadasz zacięcie artystyczne? To dobrze, ponieważ potrzebni są nam również graficy.

Być może poszukujesz bardziej typowej pracy w nietypowej firmie? Jeżeli tak to świetnie. Będziemy zatrudniali osoby do działów marketingu, obsługi klienta i sprzedawców w naszych sklepach. Royal Queen Seeds chce kojarzyć hodowców z najlepszymi feminizowanym nasionami konopi. Aby to osiągnąć, potrzebujemy najlepszy personel na zapleczu jak i na stanowiskach bezpośredniej obsługi.

To szansa na bycie częścią globalnej społeczności w branży konopnej oraz pracę dla czołowego banku nasion. Jeżeli uważasz, że masz "to coś" to wyślij nam swoje CV poprzez formularz kontaktowy.

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.