Może pomóc w przypadku raka prostaty, płuc, białaczki, raka mózgu, jelita grubego, raka szyjki macicy, raka piersi i innych.

Jednocześnie pomaga łagodzić objawy związane z tradycyjnym leczeniem nowotworu, takie jak nudności i wymioty. Jednak wiele osób nie wie o tym, ponieważ medyczne zalety marihuany są przysłonięte przez jej negatywne piętno.

Unikalny Środek Leczniczy

Marihuana jest również powszechnie znana jako Cannabis i pochodzi z upraw konopi. Liście, pąki i kwiaty tej rośliny zawierają unikalną substancję chemiczną zwaną kanabinol.  Jest to związek chemiczny znajdujący się w marihuanie od Royal Queen Seeds.  Jest on poszukiwany dla różnych zastosowań medycznych.

Kanabinol jest w stanie wyłączyć gen odpowiedzialny za przerzuty w wielu agresywnych formach raka. Jednocześnie nie ma psychoaktywnych właściwości marihuany. Może zapobiec rakowi i zmniejszyć ryzyko zachorowania na cukrzycę insulinozależną o 58 procent i zawał serca o 66 procent.

Potwierdzenia wniosków

Zdolności kanabinolu zostały potwierdzone przez ostatnie badania przeprowadzone w Hiszpanii. Hiszpański zespół medyczny przeprowadził badania w celu sprawdzenia, czy rozwój glejaka wielopostaciowego może być zatrzymany poprzez odcięcie dopływu krwi, dzięki wykorzystaniu marihuany.

Glejak wielopostaciowy to jeden z najtrudniejszych w leczeniu nowotworów. Często nie wystarczy konwencjonalne leczenie raka, takie jak operacja chirurgiczna, radioterapia i chemioterapia. Naukowcy wiedzieli, że medyczna marihuany blokuje stały wzrost naczyń krwionośnych u myszy. Jednak, chcieli wiedzieć, czy to samo może się zdarzyć u ludzi.

Wyniki były po prostu znakomite. Geny, które odpowiadają za wzrost naczyń krwionośnych guza poprzez produkcję substancji chemicznej, znanej jako czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego lub VEGF, znacznie się zdeaktywowały. Kanabinol zatrzymuje produkcję VEGF, przez wytwarzanie związku z grupy Ceramidów, który kontroluje śmierć komórek. Odkrycie to również dostarczyło nowatorskich środków farmakologicznych, opartych na kanabinoidach, służących w terapii przeciwko nowotworom.

Inne Ważne Odkrycie

Oprócz leczenia jednego z najtrudniejszych nowotworów, okazał się być bardzo skuteczny w leczeniu raka skóry. Rak skóry jest uważany za jeden z najpowszechniejszych rodzajów nowotworów złośliwych u człowieka. Biorąc pod uwagę zahamowanie wzrostu przez kanabinol w przypadku raka mózgu i szerokie rozmieszczenie dwóch rodzajów receptorów kanabinoidowych, naukowcy badali potencjalne skutki zastosowania takich związków w leczeniu raka skóry.

Po raz kolejny wyniki były znakomite. Kanabinol aktywując receptory, powoduje apoptozę komórek nowotworowych skóry. Jednocześnie zmniejsza żywotności linii komórek naskórka powodujących nowotwór. Badanie wykazuje również, że może on zmniejszyć aktywność EGF-R w nowotworze skóry. EGF -R jest substancją, który odgrywa istotną rolę w powstawaniu angiogenicznego przełącznika potrzebnego do rozwoju nowotworu skóry.

Inne korzyści

W związku z tymi ustaleniami, chorzy na raka mogą skorzystać na skutek stosowania marihuany od Royal Queen Seeds, jako alternatywy w leczeniu raka. Jednocześnie, istnieje szereg korzyści, które mogą uzyskać chorzy na raka pacjenci poprzez jej stosowanie. Jedną z nich jest to, że pomaga ludziom odzyskać apetyt.

Zarówno radio- jak i chemioterapia wpływa na poczucie zapachu i smaku pacjenta chorego na raka. Często może to sprawiać, że pacjent nie chce absolutnie niczego, co ma związek z jedzeniem.  Aby poczuć się lepiej, chory pacjent musi zachowywać zdrową dietę. Kanabinol, główny składnik marihuany, okazywał się raz za razem, środkiem zwiększającym apetyt pacjenta chorego na raka, wzmacniając poczucie smaku i zapachu.

Inną ważną korzyścią dla zdrowia z marihuany jest to, że pomaga zmniejszyć ból w czasie choroby nowotworowej. Zabiegi, które się stosuje w leczeniu raka często nie są przyjemne. Większość pacjentów odczuwa silny ból, podczas gdy w ich ciałach toczy się wojna przeciwko chorobie. Korzystanie z medycznej marihuany może pomóc złagodzić ten ból.

Zaburzenia Snu i Zawroty Głowy

Oprócz wymienionych korzyści, medyczna marihuana pomaga chorym na raka, którzy mają kłopoty w zasypianiu. Niezależnie czy nie reagują na leki lub nie radzą sobie z istotnym faktem na temat zdiagnozowania choroby, bezsenność nie jest dla nikogo radością. Kanabinol znajdujący się w medycznej marihuanie często okazuje się pomagać zrelaksować się pacjentowi, który musi sobie radzić z faktem o diagnozie oraz pomaga mu w łatwiejszym i szybszym zasypianiu.

Sen jest ważnym elementem w każdym procesie zdrowienia. Jeśli człowiek nie może spać, często potrzebuje znacznie dłuższego czasu kuracji. Jednocześnie, medyczna marihuana pomaga w rozwiązywaniu problemów, związanych z zawrotami głowy, które są kolejnym powikłaniem przy leczeniu raka.

Wielu pacjentów, którzy przechodzą leczenie raka często miewa zawroty głowy. To również sprawia, że nie są w stanie skupić się przez większość czasu. Medyczna marihuana okazała się skuteczną pomocą dla pacjentów, cierpiących z powodu zawrotów głowy w czasie terapii nowotworowej. Ograniczenie zawrotów głowy zmniejsza również wymioty, których doświadcza wielu pacjentów. To z kolei pomaga utrzymać pożywienie w cyklu trawienia oraz przybierać na wadze, co jest ważną rzeczą w czasie walki z chorobą nowotworową.

Te fakty nie są znane

Mimo, że fakty te były szeroko rozpowszechniane w społeczności medycznej w Stanach Zjednoczonych, wiele osób i lekarzy nie wie o korzyściach płynących ze stosowania medycznej marihuany dla walki z rakiem. Głównym powodem jest to, że żadne badanie nie zostało uznane przez amerykański rząd.

Także dlatego, że medyczna marihuana nie może być poddana w pełni kontrolowanym i bezpiecznym badaniom klinicznym, ponieważ nie ma postaci odtwarzalnej, standardowej dawki ani formuły. Wobec tego nie może spełnić rządowych standardów jakości, siły działania i czystości lekarstw.

Jednakże, służby opieki zdrowotnej na całym świecie postanowiły zignorować te oczywiste fakty. Izraelskie Ministerstwo Zdrowia formalnie uznało możliwości terapeutyczne medycznej marihuany. W tym samym czasie sformułowano wytyczne, aby bardziej skutecznie realizować sponsorowany przez państwo przemysł dystrybucji i produkcji medycznej marihuany. Ponadto szacuje się, że 40.000 pacjentów z nowotworami, w końcu ma pełny dostęp do medycznej marihuany, jako że program jest w pełni realizowany. W skrócie, medyczna marihuana przynosi wiele korzyści chorującym na raka.

Wyłączenie odpowiedzialności w zakresie informacji medycznychWszelkie informacje znajdujące się na tej stornie internetowej, a także te, na które powołuje się strona i które są z nią powiązane, zostały umieszczone wyłącznie w ogólnych celach edukacyjnych i nie stanowią porady medycznej ani prawnej. Royal Queen Seeds nie akceptuje, nie popiera ani nie promuje legalnego bądź nielegalnego stosowania narkotyków.

Royal Queen Seeds nie ponosi odpowiedzialności za materiały referencyjne znajdujące się na naszej stronie ani na stronach, do których linki zapewniamy, a które akceptują, popierają lub promują legalne bądź nielegalne stosowanie narkotyków. Przed skorzystaniem z jakichkolwiek zamieszczonych tu produktów i metod, a także tych, na które powołuje się strona i które są z nią powiązane, należy skonsultować się z lekarzem bądź innym pracownikiem służby zdrowia.

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.