🇺🇸 USA, We are coming soon ⏤ 🌱 Be the first to know

By Steven Voser

Ukrywanie zapachu marihuany może być konieczne, aby uniknąć prawnych lub społecznych konsekwencji uprawy własnej marihuany. Istnieją dyskretne konfiguracje upraw, które zawierają węglowe filtry powietrza, chociaż nie jest to niezawodny sposób na utrzymanie grow roomu w tajemnicy. Wszystko zależy od tego, ile miejsca i pieniędzy możesz zainwestować w uprawę. Jeśli to możliwe, lepiej jest również odprowadzać przefiltrowane powietrze z dala od sąsiadów. Przy uprawie jedynie kilku roślin, otwarty słoik żelu RQS może zneutralizować zapach marihuany na 4–6 tygodni.

Jeśli jesteś gotowy do uprawy marihuany we własnym domu, przygotuj się na to, jak bardzo może ona cuchnąć, zwłaszcza podczas etapu kwitnienia. Praca z marihuaną może często znieczulić Cię na odczuwanie jej zapachu. Tak się do niego przyzwyczaisz, że możesz nie odczuwać go na swoim ubraniu czy włosach. Podejmuj regularne środki ostrożności, aby cały dom był świeży i czysty, a jednocześnie dobrze wentyluj grow room. Próba zamaskowania zapachu marihuany innym aromatem grozi wytworzeniem dwóch drażniących, nakładających się na siebie zapachów.

Jedną rzeczą, która możesz zrobić to wybranie odmian, które są z natury mniej intensywne. Na rynku znajdziesz zaskakującą różnorodność, jeśli chodzi o takie rośliny. Musisz się jednak liczyć z tym, że nadal będą one wytwarzać jakiś aromat. Ale nie martw się; słabszy zapach nie oznacza, że efekty będą słabsze — rośliny po prostu będą przyciągać mniej uwagi podczas uprawy. Pięć poniższych odmian reprezentuje opcje z katalogu RQS, które znane są z wydzielania mniejszej ilości zapachu niż większość innych odmian marihuany.

1. Northern Light

Uprawa tej klasycznej odmiany indoor jest z założenia łatwa dla początkującego hodowcy. Pikantny, ziemisty aromat Northern Lights posiada czasem owocowe nuty podczas palenia. Jednak podczas uprawy, zapach jest bardziej pospolity. Uzyskasz lepkie, żywiczne pąki, których zawartość THC często przekracza 20%, co zapewni mocne, odprężające ciało efekty indica. Oprócz wysokich plonów oferowanych w ciągu 7–9 tygodni, Northern Light jest świetną rośliną-matką, co wspomaga kontynuację uprawy roślin o słabym zapachu.

Northern Light

Northern Light
Northern Light S1
500 - 550 gr/m2
100 - 160 cm
8 - 9 tygodni
THC: 18%
Sativa 0% Indica 100%
575 - 625 gr/plant
180 - 220 cm
Późny wrzesień
Klarowne, Upalające, Zrównoważony

Kup Northern Light

2. Blue Mystic

Ta cudownie ziemista odmiana jest najprawdopodobniej hybrydą genów Northern Light i Blueberry. Flawonoidy i terpeny zawarte w Blueberry połączyły się z niesamowitym smakiem odmiany Blue Mystic. Owocowo-jagodowy aromat z nutą lawendy jest boskim dodatkiem do zniewalających efektów indica. Owocowe smaki tej rośliny pomogą również zamaskować klasyczny zapach cannabis podczas 8–10 tygodni kwitnienia.

Blue Mystic

Blue Mystic
Oregon Blueberry x Northern Light
375 - 425 gr/m2
60 - 100 cm
8 - 9 tygodni
THC: 18%
Sativa 20% Indica 80%
400 - 450 gr/plant
180 - 220 cm
Październik
Upalające

Kup Blue Mystic

3. Royal Jack Auto

Royal Jack Auto jest gotowa do zbiorów w ciągu 70 dni i zachwyca bardzo przyjemnymi efektami. Jest to automatycznie kwitnąca wersja odmiany Jack Herer, nazwanej na cześć aktywisty konopnego, którego niestrudzona energia do legalizacji marihuany znajduje odzwierciedlenie w podnoszących na duchu efektach sativa. Dodatek genetyki ruderalis znacznie ułatwia uprawę. Zapach również nie jest tak mocny, jak w przypadku innych odmian. Royal Jack Auto wytwarza słodszy, owocowy zapach na granicy karmelu, który jest raczej subtelny. Ta roślina zawdzięcza również swoje dziedzictwo olśniewającej odmianie sativa, White Widow, zapewniającej niesamowite efekty cielesne po spożyciu.

Royal Jack Automatic

Royal Jack Automatic
Jack Herer x Ruderalis
350 - 400 gr/m2
40 - 80 cm
7 - 8 tygodni
THC: 16%
Sativa 40% Indica 30% Ruderalis 30%
70 - 120 gr/plant
60 - 80 cm
11 - 12 weeks after sprouting
Motywujące, Wzmacniające kreatywność

Kup Royal Jack Automatic

4. Royal Creamatic

Royal Creamatic można uznać za wszechstronną odmianę, idealną dla hodowców indoor, biorąc pod uwagę jej niewielki rozmiar i dyskretny zapach. Dzięki zawartości genetyki White Rhino, ta odmiana posiada słodki, rewelacyjny (aczkolwiek dyskretny) aromat, który ukryje Twoje przedsięwzięcie. Jednak podczas palenia, odmiana zachwyca zmysły. Royal Creamatic to automatycznie kwitnąca odmiana, która potrzebuje 8 tygodni, aby przejść od nasion do zbiorów. Być może jeszcze bardziej imponująca jest jej zdolność do uzyskiwania przyzwoitych plonów w wysokości 450 g/m², gdy traktowana jest z miłością i szacunkiem, na jakie zasługuje.

Royal Creamatic

Royal Creamatic
Cream Caramel x Ruderalis
400 - 450 gr/m2
60 - 80 cm
8 - 9 tygodni
THC: 15%
Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
115 - 165 gr/plant
80 - 100 cm
12 - 13 after sprouting
Relaksujące fizycznie, Uspokajające

Kup Royal Creamatic

5. Quick One

Quick One to wersja odmiany Lowryder, która słynie z bardzo szybkiego czasu kwitnienia oraz stonowanego zapachu. Genetyka ruderalis zawarta w tej odmianie sprawia, że rośliny są niewysokie; innymi słowy, jest to odmiana dyskretna i łatwa w uprawie. Jej rośliny rzadko rosną na wysokość powyżej 75 cm, co oznacza, że są raczej małe. Quick One sprintem przechodzi do zbiorów — w imponujące 6–7 tygodni — i jest tak odporna, że może być uprawiana nawet w chłodniejszym klimacie. Posiada również jeden z najłagodniejszych zapachów ze wszystkich roślin cannabis. Jej stłumiony, owocowy aromat nie zdradzi Cię w żaden sposób. Uprawiaj tę odmianę, aby doświadczyć kojących efektów indica.

Quick One

Quick One
Lowryder 1 x Old School Indica
275 - 325 gr/m2
50 - 60 cm
5 - 6 Tygodnie
THC: 13%
Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
100 - 150 gr/plant
60 - 100 cm
9-10 tygodnie po wykiełkowaniu
Relaksujące fizycznie

Kup Quick One

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.