The RQS Blog

.


By RQS Editorial Team

Dzieje się sporo ciekawego jeżeli chodzi o konopie indyjskie w Europie w tym roku. Oto lista najważniejszych targów i konkursów konopnych oraz podobnych wydarzeń na najbliższe miesiące, wraz z linkami i informacjami kontaktowymi.

Te wydarzenia to dla ciebie świetna okazja, jeżeli chcesz poznać profesjonalistów, entuzjastów i celebrytów z tej branży z całego świata. Dowiedz się co mają do powiedzenia na interesujący cię temat, sprawdź nowinki ze świata społeczności konopnej, włączając w to ostatnie odkrycia naukowe, nowe, ekscytujące odmiany, rady na temat upraw, sprzętu i wiele innych!

CANNABIS XXL (MONACHIUM, NIEMCY), 8-10 LIPIEC 2016

Targi handlowe The Cannabis XXL w Bawarii to jedne z największych wystaw tego typu w Niemczech, które trwają od 8 do 10 lipca 2016 roku. Organizatorem jest The Cannabis Association Bayern i jednym z głównych wydarzeń jest zaplanowane "Bawarskie Centrum Terapii Konopnych" o powierzchni przeszło 2000 metrów kwadratowych, które będzie pierwszym instytutem tego typu w Niemczech. Jednym z głównych celów tych targów jest zwrócenie uwagi na szereg korzyści dla zdrowia wynikających z korzystania z konopi indyjskich. Na miejscu odbędą się wykłady, muzyka na żywo, targ, strefa gastronomiczna i wypoczynku oraz duża liczba wystawców z całego świata.

Strona internetowa: http://www.cannabisxxl.com

Kontakt: [email protected]

cannabis xxl

 

HANFPARADE (BERLIN, NIEMCY), 13 SIERPNIA 2016

"Legalizacja wisi w powietrzu!" to tegoroczne motto parady konopnej w Berlinie, Niemcy. To już tradycyjny marsz tysięcy zwolenników zakończenia prohibicji marihuany. Odbędzie się 13 sierpnia 2016 roku.

"Hanfparade to nie tylko marsz ale i ruch społeczny, mający na celu promowanie idei w jaki sposób należy prawidłowo dokonać legalizacji konopi indyjskich. Walczymy o prawo człowieka do decydowania o sobie i o tym czym się leczy lub odurza."

Czy pobity zostanie zeszłoroczny rekord 10,000 uczestników? Bądź tego dnia w Berlinie i weź udział w jednym z największych marszów o legalizację konopi indyjskich. Tego dnia odbędzie się również całe mnóstwo ciekawych wydarzeń pobocznych, które odbędą się w lokalach, które oficjalnie objęły patronat nad imprezą. Na miejscu będzie bardzo dużo uznanych, światowych marek, które wspierają tę inicjatywę, takich jak Sensi Seeds czy Leafly.

Pod koniec marszu odbędzie się specjalna parada i seria koncertów. Dołącz do nas i rozsiewaj ziarno dobrej zmiany!

Strona internetowa: http://en.hanfparade.de/

Kontakt: [email protected]

hanfparade berlin

CANNATRADE (ZURYCH, SZWAJCARIA), 2-4 WRZEŚNIA 2016

Szwajcarskie CannaTrade to międzynarodowe targi konopne, które odbywają się co dwa lata. Będą miały miejsce od 2 do 4 września 2016 roku w Zurychu.

CannaTrade to najstarsze targi konopne w Europie. Pośród wielu aktywistów i wykładowców, znajdą się tam również punkty wystawowe największych marek na rynku, takich jak Atami, Barney's Farm i wiele innych. Hodowcy i użytkownicy medycznej marihuany spodziewać się mogą całej masy świeżych informacji z Europy i ze świata.

Strona internetowa: http://www.cannatrade.ch/

Kontakt: [email protected]

canna-trade switzerland

EXPOGROW IRUN (IRUN, HISZPANIA), 16-18 WRZEŚNIA 2016

Od 16 do 18 września można wziąć udział w jednych z największych i najciekawszych targach konopnych w Europie w Irun, Hiszpania. Expogrow odbywa się tuż przy granicy francusko-hiszpańskiej, dzięki czemu są to ulubione targi dla wielu francuskich hodowców. Ubiegłoroczne Expogrow odwiedziło ponad 17,000 osób.

Expogrow pochwalić się może imponującą listą sponsorów spośród największych marek w tej branży. Umiejscowią się oni w czterech pawilonach, łączna powierzchnia wystawowa to 5000 m2 pod dachem i 7000 m2 pod gołym niebem. Wśród wystawców znaleźć będzie można zarówno banki nasion, jak i firmy specjalizujące się w uprawach oraz działające w branżach pokrewnych.

Jest to doskonała sposobność dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej na interesujący ich temat, wymienić doświadczeniami z innymi hodowcami lub użytkownikami, entuzjastami i profesjonalistami.

Na miejscu odbędą się również koncerty muzyczne wielu zespołów zarówno z Hiszpanii jak i Francji, oraz ogromna ilość wykładów i konkursów, również sportowych.

Strona internetowa: http://www.expogrow.net/2016/

Kontakt: [email protected]

expogrow Irun

CULTIVA HANFMESSE (WIEDEŃ, AUSTRIA), 7-9 PAŹDZIERNIK 2016

To już dziewiąta edycja Targów Konopnych Cultiva w stolicy Austrii, Wiedniu, które będą miały miejsce od 7 do 9 października 2016.

Na targach zaprezentuje się ponad stu wystawców, jest to więc doskonały sposób aby dowiedzieć się najświeższych informacji ze świata odmian medycznych oraz uprawy.

Na miejscu odbędą się również warsztaty, wykłady, przemówienia i cała masa wydarzeń rozrywkowych takich jak koncerty czy impreza w basenie. W tym roku odbędzie się również pokaz dmuchania szkła.

Strona internetowa: http://www.cultiva.at/index.php/en/

Kontakt: [email protected]

cultiva hanfmesse

UNITY CUP (AMSTERDAM, HOLANDIA), 20-23 LISTOPAD 2016

Według organizatorów, Puchar Zjednoczenia ma świętować "wybór najlepszych odmian marihuany z najlepszych coffe shopów w Amsterdamie". Większość stołecznych lokali handlujących trawką bierze udział w tym wydarzeniu. Rywalizacja trwa w kilku kategoriach takich jak Haszysz, Indica, Sativa, Hybryda, Konopne smakołyki, czy najwyższy poziom THC. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w centrum Amsterdamu - Melkweg, i potrwa od 20 do 23 listopada 2016 roku.

Strona internetowa: http://amsterdam-unity-cup.com/

Kontakt: [email protected]

unity cup amsterdam

Jak widać, wydarzeń konopnych w których można wziąć udział jest całkiem sporo. Wybierz więc najciekawsze dla siebie, wsiądź w dowolny środek transportu i ciesz się tym wszystkim, co konopna społeczność ma ci do zaoferowania!

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.