By Luke Sumpter

Royal Queen Seeds otwierają bramę do innego, bardziej zielonego wymiaru! Witaj w Spannabis Things. Mamy 4 bilety do rajskiej krainy konopi dla 2 szczęśliwych zwycięzców - 2 bilety na zwycięzcę, żebyś mógł zabrać ze sobą przyjaciela! Wbij na Spannabis 2017 w Barcelonie razem z Royal Queen Seeds. Każda nagroda to przelot do Barcelony, 2 noclegi (piątek i sobota) i to, co najlepsze - 2 trzydniowe wejściówki na Spannabis 2017.

Odbierzemy Ciebie i twoją osobę towarzyszącą z lotniska i zabierzemy Cię prosto do sklepu Royal Queen Seeds w Barcelonie, gdzie dostaniecie dwa zestawy powitalne. Później spotkamy się na Spannabis 2017.

Spannabis to prawdopodobnie największe targi konopne na świecie, a z roku na roku robią się coraz większe i zieleńsze, zupełnie jak Hulk. Spannabis 2017 pobije wszelkie rekordy - wszyscy najlepsi i najwięksi z biznesu konopnego, koneserzy, hodowcy i palacze będą świętować przez 3 dni, 9/10/11 marca. Ty też możesz tam być!

Chcesz odlecieć i sprawić sobie wymarzoną podróż palacza na Spannabis 2017? Royal Queen Seeds maksymalnie Ci to ułatwiło! Jedyne co potrzebujesz, to 4 proste kroki:

1) Zacznij obserwować Royal Queen Seeds na Facebooku

2) Kliknij następujący link

3) Kliknij "Enter" w aplikacji

4) Wypełnij formularz i kliknij "Finish"

Zrób to teraz! Naprawdę teraz! Wejdź teraz na Facebooka! Termin przysyłania zgłoszeń szybko się zbliża, a musisz być zarejestrowany przed północą 26 lutego 2017, aby nie stracić szansy na wygraną.

Dwójka zwycięzców zostanie wyłoniona poprzez losowanie i ogłoszona 28 lutego 2017. Więc na co jeszcze czekasz? Zarejestruj się teraz i zarezerwuj czas na najlepszy weekend swojego życia.

I jeszcze jedna informacja - Nasz konkurs Spannabis Things jest przeznaczony dla mieszkańców krajów, do których dokonujemy wysyłki. Loty do Barcelony będą organizowane z głównego lotniska w danym państwie. Powodzenia! Z zwycięzcami zobaczymy się na Spannabis.

Spannabis Barcelona

Video id: 201278120

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.