The RQS Blog

.


By Ryan Najjar

Spośród wszystkich odmian będących synonimem marihuany, Bubba Kush jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Wnosząc charakter oraz mocne efekty do każdego bucha, posiada ona sporo fanów; ale zdecydowanie nie jest przeznaczona dla każdego. Nauka pozwoliła nam pójść o krok dalej i z radością opowiemy Ci o jednej z najlepszych obecnie dostępnych potomkiń odmiany Bubba Kush. To Bubble Kush, która jest więcej niż gotowa, aby unieść Cię w przestworza.

GENETYKA BUBBLE KUSH

Bubble Kush wywodzi się od słynnej Bubba Kush, ale na tym historia się nie kończy. Już sama nazwa tej odmiany wskazuje na jej pochodzenie oraz słynnego przodka — Bubble Kush jest hybrydą powstałą dzięki połączeniu odmian OG Kush, kolejnego znanego członka linii Kush, oraz odmiany, która powstała w Indianie i została opracowana w Holandii — Bubble Gum. Dzięki temu królewskiemu rodowodowi ławo można się domyślić, dlaczego Bubble Kush tak szybko zyskała tak dobrą reputację.

Bubble Kush

Bubble Kush

Bubble Kush

Genetic background Bubble Gum x O.G. Kush
Yield indoor 550 - 600 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Low
Blend 20% Sativa, 80% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 600 - 650 g/per plant (dried)
Height outdoor 160 - 200 cm
Harvest time Late September
Effect Stoned, physically and mentally

Buy Bubble Kush

CECHY UPRAWY

Podobnie jak wiele odmian, w których dominuje genetyka indica, Bubble Kush rośnie najlepiej przy zachowaniu niskiej gęstości. Pozwala to roślinom tej odmiany w pełni wykorzystać ciepło gleby i nadaje im krzaczasty wygląd. W pełni dojrzała roślina prezentuje wspaniały, ciemnozielony kolor oraz posiada przepiękne, czerwone włoski. Kiedy zbliża się pora zbiorów, zastosowanie szkła powiększającego pozwala hodowcom z bliska oglądać zmiany zachodzące w kolorze trichomów — od przezroczystego do mętnego, nieco bursztynowego. Kwitnienie zajmuje około 8–10 tygodni, a przy odpowiedniej pielęgnacji i dobrych warunkach można spodziewać się plonów w wysokości do 600 g/m².

Jeśli uprawiasz rośliny outdoor, wielkość plonów może się nieznacznie różnić w zależności od klimatu. Ta roślina najlepiej radzi sobie w suchych warunkach, a wilgotne lub w inny sposób mokre środowisko znacznie hamuje jej wzrost. Wynika to z faktu, że wilgotna pogoda stwarza większe ryzyko gnicia lub powstawania pleśni na pąkach.

SMAK

Dzięki zróżnicowanemu rodowodowi tej odmiany, możesz oczekiwać naprawdę bogatego smaku. Najmocniej wyczuwalne są tutaj nuty gumy balonowej, więc jeśli jak niektórzy zjadasz całą paczkę gum dziennie, to jest to odmiana dla Ciebie. Zapewniając niekonwencjonalny, ale jednak pożądany kontrast, odmiana ta posiada również nuty ziemi i sosny.

EFEKTY

Jak wspomnieliśmy powyżej, odmiana Bubble Kush to odmiana z mocną przewagą genów indica (zawiera około 80% genów indica oraz tylko 20% genów sativa). Z pewnością Cię uspokoi, ale będzie to raczej doświadczenie, które określić można jako sen na jawie, a nie senność. Oferując ponad 19% THC, sprawi, że będziesz w stanie się odprężyć i zrelaksować, bez niepotrzebnego uczucia braku sił. Bubble Kush może nie być najlepszym wyborem, jeśli potrzebujesz skupienia, ale za to zdecydowanie doda Ci kreatywności.

OCENA BUBBLE KUSH

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie efekty wywołuje Bubble Kush, po prostu zapytaj ludzi, którzy uprawiają oraz palą tę odmianę! Na naszej stronie Bubble Kush posiada ocenę 4,5/5 na 139 dodanych opinii i praktycznie każda z nich jest pozytywna. Potwierdzamy — ta odmiana zasłużyła na każde zdobyte wyróżnienie.

BUBBLE KUSH AUTOMATIC

Mimo że uprawa Bubble Kush jest dość łatwa jak na feminizowaną odmianę zależną od cyklu światła, niektórzy hodowcy wolą, aby wszystkie procesy zachodziły automatycznie. Bubble Kush Automatic, będąca połączeniem odmian Bubble Gum, OG Kush i Royal Critical Automatic, jest jeszcze lepsza niż się wydaje.

Zachowując 60% zawartość genów indica, utrzymuje uspokajające efekty, a zawartość THC wynosząca 16% dopełnia całości, powodując dodatkową euforię. Podobnie jak w przypadku swojego feminizowanego odpowiednika, ta odmiana zapewnia palaczom słodkie doświadczenie, z niezwykle przyjemnym, ziemistym akcentem.

Rośliny Bubble Kush Automatic pozostają niewysokie, tęgie oraz szybkie w uprawie, potrzebując około ośmiu tygodni od wykiełkowania do zbiorów. Uprawiane indoor, rzadko przekraczają 1 m wysokości (outdoor osiągają wysokość do 1,4 m), ale w dobrych warunkach zapewniają dość dobre plony rzędu 400 g/m². Outdoor odmiana produkuje plony w wysokości do 170 g na roślinę.

Bubble Kush Automatic

Bubble Kush Automatic

Bubble Kush Automatic Royal Queen Seeds

Genetic background Bubble Gum x O.G. Kush x Critical Automatic
Yield indoor 350 - 400 g/m2
Height indoor 40 - 80 cm
Flowering time 5 - 7 weeks
THC strength THC: 16% (aprox.) / CBD: Low
Blend 10% Sativa, 60% Indica, 30% Ruderalis
Yield outdoor 120 - 170F g/per plant (dried)
Height outdoor 60 - 100 cm
Harvest time 7-8 weeks after sprouting
Effect Relaxing and full of flavour

Buy Bubble Kush Automatic

PODSUMOWANIE INFORMACJI DOTYCZĄCYCH BUBBLE KUSH I BUBBLE KUSH AUTOMATIC

Zarówno Bubble Kush, jak i Bubble Kush Automatic to idealne odmiany do stosowania wieczorem. Pierwsza z nich sprawi, że będziesz bardziej odprężony i marzycielski, natomiast druga doda Cię też iskrę euforii. Obie jednak posiadają słodki, ale lekko ziemisty smak. W przypadku jednej i drugiej osiągniesz dobre plony, chociaż osoby, którym zależy na czasie, preferować mogą wersję automatyczną. Niezależnie od Twojego wyboru, z pewnością spodziewać się możesz doskonałych pąków w czasie żniw!

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.