The RQS Blog

.By Max Sargent

RQS zdobywa nagrodę dla najlepszego banku nasion na Spannabis 2019

Royal Queen Seeds Best Seedbank Spannabis 2019Tegoroczne targi Spannabis 2019, już szesnasta edycja, były ekscytującym, zabawnym, i wypełnionym informacjami weekendem z luźną atmosferą i świetną muzyką. Nasz powrót na Spannabis 2019 był mocniejszy niż kiedykolwiek, albowiem potwierdziliśmy naszą pozycję jako jednego z wiodących banków nasion na świecie. Fakt ten został podkreślony podczas najważniejszego wydarzenia weekendu: firma Royal Queen Seeds zdobyła nagrodę dla „Najlepszego Banku Nasion”. Zważając na to, że na europejskim i światowym rynku konopi panuje ogromna konkurencja, takie uznanie sprawiło nam niekłamaną przyjemność. Poczuliśmy też pokorę i dumę z naszych fanów oraz oddanego zespołu, który stoi za tym sukcesem.

Stoisko Royal Queen Seeds

Odwiedzającym towarzyszyła muzyka na żywo, a w Fira de Cornellá stoiska prezentowało 200 firm z branży konopnej. Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy dwupiętrowe stoisko RQS (piętra o powierzchni 75 m² każde), gdzie odwiedzający mogli poczuć klimat RQS oraz delektować się słońcem. Mieliśmy nawet specjalną grę dla naszych fanów: Jackpot. Gra wszystkim się bardzo spodobała i rozdaliśmy wiele nagród, dzięki czemu po targach przechadzało się wiele uśmiechniętych osób.

Video id: 484519527

Spotkanie przyjaciół, fanów i konopnych celebrytów na Spannabis 2019

Oczywiście nasza obecność na Spannabis nie byłby kompletna bez rozmów twarzą w twarz z odwiedzającymi. Odbyliśmy kilka ekscytujących spotkań z klientami, fanami i kolegami z branży w pozytywnym, przyjaźnie nastawionym do zioła środowisku.

Mieliśmy również przyjemność pogawędzić z wieloma celebrytami konopnymi. Wśród sław, które nas odwiedziły, był Ed Rosenthal — który był przy początkach walki o reformę prawa konopnego i napisał jeden z pierwszych dostępnych poradników dotyczących uprawy konopi. Spotkaliśmy również Urbana Remo — współczesnego eksperta hodowli, który w mgnieniu oka potrafi rozpoznać świetne zioło. Innymi influencerami, którzy wpadli poznać nasz zespół byli Yoidi Ganja Zone, That Weed CoupleEl Sendero de la María i 4.20cult. Jak widzicie, mieliśmy parę dni wypełnionych spotkaniami z gwiazdami!

Jednym z głównych tematów rozmów była przyszłość konopi. Ekscytujące projekty na świecie, zwłaszcza w USA i Kanadzie, wyznaczają drogę do dobrze uregulowanego, globalnego przemysłu konopnego. To był gorący temat, albowiem wcześniej w ten weekend na ICBC dyskutowano, jak zreformować prawo konopne w krajach, które opierają się legalizacji. To ekscytujący czas dla branży konopnej, a każdy rok wygląda na coraz zieleńszy i zieleńszy!

Spotkanie przyjaciół, fanów i konopnych celebrytów na Spannabis 2019

Do zobaczenia na Spannabis 2020!

Przez następne 12 miesięcy pozostałe do Spannabis 2020 będziemy dalej oferować świetne nasiona konopi, usługi oraz informacje, które pomogły nam uczynić RQS i jego społeczność tym, czym jest dzisiaj. Ale nie martw się, nie odpuszczamy sobie i dalej będziemy tworzyć nowe, innowacyjne odmiany oraz najnowocześniejsze poradniki. Mamy nadzieję, że zobaczymy się znów w przyszłym roku!

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.