Kolekcja Cheesowych Odmian Konopi RQS

Odmiany typu Cheese cieszyły koneserów konopi unikatowymi aromatami i wyśmienitym highem już od dekad. Są sławne za sprawą bardzo ostrych zapachów, które unoszą się z przepysznych pąków pokrytych kryształkami. Ta rodzina odmian została stworzona w Wielkiej Brytanii, gdzie podziemni hodowcy aktywnie pracowali nad genami Skunków. Po latach selekcjonowania najmocniej pachnących i serowych fenotypów Skunka, stał się czymś kompletnie innym i zamienił się w niesławnego Cheesa. Te hybrydy, najczęściej z dominacją indici, uderzają palaczy swoją dużą mocą i poczuciem optymizmu. Sprawdźmy najlepsze odmiany Cheese na rynku.

ROYAL CHEESE (SZYBKO KWITNĄCA)

Royal Cheese (Szybko Kwitnąca) to jedna z tych odmian, do której możesz mówić "Wasza Wysokość". Ta aromatyczna roślina została stworzona z myślą o rozpropagowaniu tych stylowych i królewskich efektów, podczas gdy zapachy dojrzałego sera zachwyca nos. Powstała, gdy Old School Skunk zakochał się w roślinach Afghan, a reszta jest historią.

Hodowcy indoor mogą się spodziewać, że ta odmiana osiągnie dokładnie 150cm wysokości. W uprawie outdoor rośliny wyciągną się na wysokość do 250cm i będą wymagały podparcia ze względu na wagę pąków. Faza kwitnienia trwa dokładnie 6-8 tygodni, ale niektórzy hodowcy wolą przedłużać kwitnienie o 2 tygodnie, aby uzyskać bardziej wyraziste efekty.

Royal Cheese Fast Flowering Royal Queen Seeds

Royal Cheese (Fast Flowering)

Royal Cheese (Fast Flowering)

Genetic background Old School Skunk x Afghani
Yield indoor 550 - 600 gr/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 6 - 8 weeks
THC strength THC: 17% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 40% Sativa, 60% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 550 - 600 g/per plant (dried)
Height outdoor 130 - 200 cm
Harvest time Early October
Effect A combination of stoned + high

Buy Royal Cheese (Fast Flowering)

ROYAL CHEESE AUTOMATIC

Ten krzepki, autokwitnący Cheese zacznie błyskawicznie wytwarzać pąki. Hodowcy chcący jak najszybciej uzupełnić zapasy serowymi kannabinoidami powinni mocno zastanowić się nad dodaniem tej roślinki do swojej uprawy. Od nasionka do zbiorów, Royal Cheese Automatic kończy swój cykl życia w 10 tygodni i daje w pełni dojrzałe, pokryte włoskami pąki, które dają uczucie relaksującego, fizycznego upalenia.

Ta roślina nie przekracza 100cm wysokości; to dyskretna roślina. Ponieważ rośnie niska i szybko kwitnie jest idealnym wyborem dla początkujących hodowców. Jedyne, co trzeba robić to podlewać je, zapewniać im potrzebne substancje odżywcze i okazywać im dużo miłości.Wiemy, że może to dziwne, ale Royal Cheese potrzebuje właśnie miłości, tak po prostu jest.

Royal Cheese Automatic

Royal Cheese Automatic

Royal Cheese Automatic Royal Queen Seeds

Genetic background Cheese x Ruderalis
Yield indoor 425 - 475 g/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 15% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 30% Sativa, 50% Indica, 20% Ruderalis/td>
Yield outdoor 160 - 210 g/per plant (dried)
Height outdoor 60 - 120 cm
Harvest time 9 - 10 weeks after planting
Effect Physically stoned

Buy Royal Cheese Automatic

BLUE CHEESE

Blue Cheese brzmi jak odmiana konopi o najbardziej intensywnym zapachu, ale tak naprawdę "Blue" w nazwie nie odnosi się do koloru pleśni w serach, ale do genów Blueberry, które ta odmiana zawiera. Aromaty serów i jeżyn oczarują każdego. Uczucie fizycznego upalenia i interesująca kontemplacja to efekt działania tego prawdziwego delikatesu z dominacją indici.

Uprawiana indoor, Blue Cheese osiąga 100-160cm wysokiści i 140-200cm na zewnątrz. To stosunkowo niska odmiana zależna od cyklu światła, która kończy fazę kwitnienia w 7-8 tygodni. Blue Cheese daje solidne plony dochodzące do 500-550g na roślinę przy uprawie outdoor. Biorąc pod uwagę jej nieduże rozmiary, ta roślina zdecydowanie wytwarza porządną ilość smakowitych pąków pokrytych pięknymi kryształkami.

Blue Cheese Royal Queen Seeds

Blue Cheese

Blue Cheese

Genetic background Original Cheese x Oregon Blueberry Blend
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 100 - 160 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 19% Sativa, 80% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 140 - 200 cm
Harvest time Late September
Effect Stoned, physically and mentally

Buy Blue Cheese

BLUE CHEESE AUTOMATIC

Kiedy Cheese, Blueberry i geny ruderalis zdecydowały się na tantryczny trójkąt, na świecie pojawił się Blue Cheese Automatic. Umysłowe, poprawiające nastrój działanie tej odmiany Cheese kierują myśli na wrodzoną naturę Blue Cheese Automatic i to, co ma do zaoferowania ludzkiemu gatunkowi. Entuzjaście będą się delektować słodkimi i owocowymi smakami w tej wyśmienitej, pełnej kannabinoidów uczcie dla zmysłów.

Od nasionka do zbiorów Blue Cheese Automatic potrzebuje około 9-10 tygodni, aby w pełni wytworzyć te owocowo-serowe pąki. To malutka odmiana, osiągająca 40-70cm wysokości indoor i 60-110cm outdoor. Dzięki temu jest idealna dla "sekretnych" hodowców, którym zależy na dyskrecji. Przy uprawie outdoor hodowcy mogą spodziewać się zbiorów rzędu 60-110g na roślinę, uprawiana pod dachem da 325-375g/m².

Blue Cheese Automatic Royal Queen Seeds

Blue Cheese Automatic

Blue Cheese Automatic Royal Queen Seeds

Genetic background Blueberry x Cheese x Ruderalis
Yield indoor 325 - 375 g/m2
Height indoor 40 - 70 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 16% (aprox.) / CBD: Low
Blend 35% Sativa, 40% Indica, 25% Ruderalis
Yield outdoor 60 - 110 g/per plant (dried)
Height outdoor 60 - 110 cm
Harvest time 9 - 10 weeks after planting
Effect Cerebral and uplifting

Buy Blue Cheese Automatic

FAST EDDY AUTOMATIC CBD

Ta odmiana powstała, gdy zdecydowaliśmy się połączyć Cheese, Juanita la Lagrimosa i geny ruderalis w jedną bogatą w CBD hybrydę, którą nazwaliśmy Fast Eddy Automatic CBD. Ta odmiana ma THC na poziomie 9% i wysoką zawartość CBD, dzięki czemu uzyskana została tak pożądana równowaga obydwu głównych kannabinidów. Daje bardzo wyluzowane, relaksacyjne efekty bez jednoczesnego zamulenia. Cytrusowe smaki tej odmiany doskonale uzupełniają jej odżywcze działanie.

Hodowcy indoor będą się cieszyć zbiorami rzędu 400-450g/m² pąków, podczas gdy entuzjaści outdoor mogą oczekiwać plonów wynoszonych 80-130 g na roślinę. Ta autokwitnąca odmiana kończy swój cykl życia po 8-9 tygodniach i jest doskonała dla hodowców, chcących szybko uzyskać dużo pąków bogatych w CBD.

Fast Eddy Automatic CBD

Fast Eddy Automatic

Fast Eddy Automatic

Genetic background Cheese x Juanita la Lagrimosa x Ruderalis
Yield indoor 80 - 1302
Height indoor 60 - 100
Flowering time 6 - 7 săptămâni
THC strength THC: 9%(aprox.) / CBD: Ridicat
Blend 50% Sativa, 40% Indica, 10% Ruderalis
Yield outdoor 80 - 130 g/plantă (uscată)
Height outdoor 80 - 120 cm
Harvest time 8 - 9 săptămâni after sprouting
Effect Limpede, Analgezic

Cumpără Fast Eddy Automatic

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.