Pomimo świadomości, że na najlepsze trzeba zawsze trochę poczekać, czasem każdy by życzył sobie, aby okres rozwoju odmian Haze był jednak troszkę krótszy.

Byłem bardzo zadowolony, gdy dotarły do mnie informacje, iż załoga Royal Queen Seeds ma podobne odczucia i zdanie na ten temat. Po wielu szczegółowych badaniach i kilku nieudanych próbach, udało im się w końcu stworzyć odmianę Haze o krótszym okresie rozwoju, dzięki czemu hodowcy mogą zwiększyć ilość cykli uprawowych w ciągu roku. Dokonali tego poprzez wymieszanie genów utytułowanego w Amsterdamie szczepu Haze z genami kilku różnych odmian typu Skunk. Do tego dodali szczyptę genów roślin z rodziny ruderalis, które odpowiedzialne są za automatyczne kwitnienie. W efekcie otrzymaliśmy wspaniałą odmianę Royal Haze Automatic

Odmiana Amnesia Haze, zajmująca silną pozycję w najlepszej dziesiątce odmian firmowanych przez Royal Queen Seeds, pierwotnie powstała w Holandii.

Odmiana Amnesia Haze, zajmująca silną pozycję w najlepszej dziesiątce odmian firmowanych przez Royal Queen Seeds, pierwotnie powstała w Holandii. Pewien amerykański weteran zdecydował się połączyć istniejące wielopokoleniowe już hybrydy Haze z klasycznym Haze płci męskiej. Połączenie to okazało się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o działanie, czyli długi i relaksujący haj, jednak okres rozwoju tej odmiany wynosił aż cztery miesiące. Gdy do tego dodasz kilka tygodni suszenia, okres oczekiwania na możliwość skręcenia swojego pierwszego skręta z tej odmiany jest niestety bardzo długi

Royal Haze Automatic Autoflowering Marijuana
Niestety

Ale porzućcie strach, załoga Royal Queen Seeds, która może pochwalić się selekcją zawierającą zwycięzców tak prestiżowych klasyfikacji jak Highlife Cup czy High Times Cannabis Cup, wie jak się odnieść do tego problemu. Przy połączeniu tej popularnej, jednak wolno rosnącej odmiany, z genami roślin dojrzewających dużo szybciej, udało się stworzyć odmianę konopi, która smakuje i działa jak prawdziwy Haze, jednak dojrzewa już od dziesięciu do dwunastu tygodni.
Sumując, o wiele mniej czasu potrzeba od momentu otrzymania nasion do dnia, w którym można spokojnie delektować się ich owocami. Są to wspaniałe wieści dla wielbicieli Haze, którzy niekoniecznie są ekspertami w uprawie i nie chcą czekać aż czterech miesięcy na efekty swojej pracy
Co równie ważne, rośliny tej odmiany osiągają wysokość zaledwie od sześćdziesięciu do stu centymetrów wysokości, dlatego można uprawiać tą odmianę w dużo mniejszej szklarni czy namiocie niż jej klasycznych przodków. Niech jednak niewielkie rozmiary nikogo nie zmylą, jedna z takich roślin może dać plony nawet 180 gram suszu. Należy jednak zchować ostrożność, ponieważ po tej odmianie można wzlecieć trochę wyżej, niż trzydzieści centymetrów ponad chodnikami w aromatycznej chmurze dymu.


Royal Haze Automatic Autoflowering Marijuana

Jeśli jesteś fanem Haze i wciąż nie jesteś przekonany, czy warto spróbować tej konkretnej odmiany, to chyba nic Cię już nie przekona.
Będąc stosunkowo świeżym graczem na scenie hodowców marihuany, jestem bardzo podekscytowany tym konkretnym członkiem rodziny Royal Queen Seeds. Zakup palenia o niewiadomym pochodzeniu od lokalnego dilera, nie może równać się z satysfakcją, wynikłą z zakończonej sukcesem własnej uprawy szlachetnej odmiany. Zwłaszcza, że najczęściej różnica jakości towaru dostępnego na rynku a tego z własnej uprawy, widoczna jest bardzo wyraźnie już na pierwszy rzut oka. Do tego krótki czas oczekiwania na efekty swojej pracy sprawia, że każdy hodowca marihuany powinien się z nią zapoznać i ją pokochać.
Jeśli zawsze chciałeś wyhodować swojego własnego Haze'a, jednak przerażały Cię jego rozmiary i długi okres rozwoju, sugerujemy wypróbowanie tej konkretnej hybrydy, satysfakcja gwarantowana. Życzymy wesołych upraw!


Royal Haze Automatic Autoflowering Marijuana

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.