By Luke Sumpter

Fruit Spirit wykazuje lekką dominację genów indica i została wyhodowana w celu uzyskania mocy i smaku. Hodowcy stojący za tą unikalną odmianą osiągnęli wielki sukces, tworząc roślinę pełną smaku i mającą zrównoważone i silne działanie. Wyczyn ten był możliwy dzięki skrzyżowaniu sławnych na całym świecie White Widow i Blueberry.

DRZEWO GENEALOGICZNE FRUIT SPIRIT: BLUEBERRY POŁĄCZONA Z WHITE WIDOW

White Widow to z pewnością jedna z najsławniejszych odmian konopi wszech czasów. Jej nazwa jest znana wielu osobom, od weteranów haszu do miłośników potężnych koncentratów. Ta wielokrotnie nagradzana odmiana została stworzona w 1994 roku, lecz jej przeszłość pełna jest tajemnic i kontrowersji. Kilku hodowców twierdzi, że to ich wiedza i umiejętności stoją za powstaniem White Widow. Jednym z nich jest Shantibaba z Green House Seeds. Uważa się, że stworzył on to arcydzieło krzyżując czystą brazylijską odmianę sativa z hybrydą pochodzącą z południowych Indii. Niezależnie od jej prawdziwego pochodzenia, uwielbienie jej euforycznego i kreatywnego haju nigdy nie zbladło.

Fruit Spirit zawdzięcza drugi zestaw genów smacznej i upalającej Blueberry, odmianie typu indica. Blueberry weszła na światową scenę konopną po zwycięstwie w High Times Cannabis Cup w 2000 roku w kategorii „Najlepsza Indica”. Pomimo tego wzrostu popularności Blueberry cieszyła wielbicieli konopi gładkim hajem typu indica oraz nieprawdopodobnie owocowym smakiem już od lat 70. XX wieku. Amerykański hodowca DJ Short jest wiązany z jej powstaniem; stworzył ją poprzez eksperymentowanie z lokalnymi odmianami z Afganistanu i Tajlandii.

NIEZWYKŁE DZIAŁANIE FRUIT SPIRIT

Starannie zrównoważony genotyp Fruit Spirit daje efekty, które oddziałują na ciało i umysł w jednakowym stopniu. Element sativa wywołuje energetyzujące i motywujące działanie — kolory wydają się jaśniejsze, wszystko wydaje się żywsze, zwiększa się skupienie i czujność. Ta cecha haju czyni z Fruit Spirit dobrą odmianą do palenia, kiedy potrzebujesz wsparcia poznawczego.

Z drugiej strony zawartość genów indica wywołuje rozluźnienie mięśni podobne do osiąganego przy masażu. Napięcie znika, tak samo jak niepokój i stres. Te kontrastujące, ale uzupełniające się efekty tworzą doświadczenie porównywalne do medytacji. Umysł pozostaje jasny, a ciało relaksuje się w teraźniejszości.

Wieloaspektowa natura tych efektów daje wszechstronny haj, którym można się cieszyć o każdej porze dnia. Zapal Fruit Spirit wcześnie rano, aby ułatwić sobie poranne wstawanie lub w nocy, aby uspokoić się przed snem.

Fruit Spirit osiąga poziom THC rzędu 18%, co czyni ją mocną, ale nieprzytłaczającą. Posiada również średnie poziomy CBD, kannabinoidu wiązanego z wieloma korzyściami terapeutycznymi.

PRAWDZIWY TAJFUN: NUTY SMAKOWE FRUIT SPIRIT

Blueberry odcisnęła swoje piętno w aspekcie smaku i aromatu. Jej charakterystyczne nuty owoców i jagód sączą się z dojrzałych pąków Fruit Spirit, zachwycając kubki smakowe podczas palenia. Każdy buch z bonga i mach z jointa jest naładowany smakiem, ale wdychanie tej odmiany przez waporyzator naprawdę pozawala terpenom pokazać, co potrafią. Smak jest zachowywany o wiele lepiej i może być bardziej doceniony.

Można nawet powiedzieć, że Fruit Spirit jest lepsza od swojej poprzedniczki jeśli chodzi o smak. Wytwarza intensywną słodycz, która sprawia, że użytkownicy wracają po więcej. Daje również słodkie uderzenie ciastom, ciastkom i brownies oraz kiedy jest stosowana w kuchni do tworzenia wyjątkowo mocnych potraw z konopiami.

Fruit Spirit

Fruit Spirit
23_genetic background_1 Blueberry x White Widow
33_Yield indoors_1 375 - 425 gr/m2
31_plant height outdoor_1 80 - 120 cm
25_flowering time_1 9 - 10 tygodni
29_THC_1 THC: 18%
28_Type Blend_1 Sativa 30% Indica 70%
34_yield outdoor_1 475 - 525 gr/plant
32_plant height outdoors_1 175 - 220 cm
27_harvest period_1 Wczesny październik
22_Effect_1 Klarowne

Kup Fruit Spirit

OCZEKUJ ZBITYCH I ŻYWICZNYCH PĄKÓW: UPRAWA FRUIT SPIRIT

Niemalże idealną równowagę genów indica i sativa w Fruit Spirit można zaobserwować podczas uprawy. Rośliny osiągają średnią wysokość w uprawach indoor, ale na zewnątrz wyrośnie raczej wyższa. Rośliny wytwarzają niewielki kwiaty w wielu różnych miejscach pączkowania. Nie są ogromne, ale ociekają żywicą bogatą w kannabinoidy.

Rośliny uprawiane indoor osiągają wysokość 80–120cm. Pod odpowiednim oświetleniem dają satysfakcjonujące zbiory rzędu 375–425g/m² po fazie kwitnienia trwającej 8–10 tygodni. Rośliny uprawiane outdoor osiągają do 220cm wysokości i dają imponujące zbiory do 525g na roślinę.

Rośliny uprawiane outdoor najlepiej radzą sobie w cieplejszych klimatach, a w upałach krajów takich jak Grecja i Brazylia czują się jak w domu. Na północnej półkuli przygotuj się na zbiory wczesnym październikiem.

FRUIT SPIRIT JEST IDEALNA DLA KONESERÓW KONOPI

Każda odmiana konopi wywoła haj, ale tylko kilka zanurzy w boskie doznania zmysłowe pełne niezrównanych aromatów i soczystych smaków. Haj po Fruit Spirit jest zrównoważony i działa na każdy aspekt ciała i umysłu — to gratka dla koneserów konopi, dla tych, którzy doceniają każdy element odmiany konopi. Pal ją tak, jakbyś pił dobre wino.

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.