HONEY CREAM INDICA TO DOSKONAŁY LEK

Dama z Hiszpanii - Honey Cream, to gatunek nasion feminizowanych, z których - zdaniem ekspertów - powstaje łagodna i urodzajna odmiana konopi. Ta klasyczna odmiana marihuany pochodzi z Hiszpanii i w bardzo krótkim czasie zyskała popularność na całym świecie. Jest to krzyżówka czystego szczepu Indica łącząca cechy Maple Leaf Indica, White Rhino oraz BlueBlack. Maple Leaf to najdoskonalszy szczep indyjki wydający plon w postaci dorodnych kwiatostanów i zbitych liści, pokryty licznymi kryształkami trichomów. Miejscem pochodzenia szczepu Maple Leaf jest Hindukusz w Afganistanie. Ma słodkawy smak z nutą pomarańczy. Wiele osób twierdzi, że krzyżówka White Rhino jest afrodyzjakiem, ma także potężne działanie relaksujące na łagodnym haju. Jest to hybryda powstała z odmiany White Widow oraz północnoamerykańskiej indyjki nieposiadającej swojej nazwy. White Widow wytwarza twarde i zbite, krzaczaste wierzchołki kwiatowe podobnie jak Maple Leaf, a pochodzi z Afganistanu i Ameryki Północnej. Uprawia się ją także w Brazylii i Indiach. Wzmacnia właściwości lecznicze medykamentów. Jej amatorzy cenią sobie kojące działanie rośliny, łagodzące różnego rodzaje bóle i dolegliwości. Dodatek BlueBlack do hybrydy Honey Cream Indica sprawia, że mieszanka ta zyskuje owocową nutę, tworząc kwiatostan na kształt indyjki zapewniający euforyczne, odprężające doznania. Honey Cream reprezentuje najlepszej jakości mieszankę znanych na całym świecie klasycznych odmian Indica o słodkawym, ziemistym aromacie. Jest to szczep najlepiej nadający się do użycia po posiłku, gwarantujący pozytywny haj z korzystnym działaniem leczniczym. Wiele osób uważa tę odmianę za ciężką, ale działającą relaksacyjnie, za panaceum na dolegliwości fizyczne, a jednocześnie wpływające na aktywność umysłu.

Honey Cream łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy tej hybrydy. Cechuje się słodkawym, rozbudowanym posmakiem, który mocno oddziałuje na podniebienie i całe ciało. Nazwa szczepu wywodzi się z jego intensywnego karmelowego aromatu. Z nasion zakupionych w sklepie Royal Queen Seeds wyrasta łatwy do uprawy klasyczny krzak indyjki, pękaty i niski, dzięki czemu ma większą wydajność i moc. Podczas wykształcania ciężkiego kwiatostanu bujnie się rozrasta. Pąki rośliny połyskują, a łodygi lśnią od trichomów i żywicy bogatej w THC. Rośnie podobnie jak klasyczna indyka, tworząc niewysoki krzak rodzący ciężkie od żywicy pąki. Przy wykorzystaniu z instalacji oświetlenia o mocy 600 W, okres wegetacji w warunkach domowych trwa około dwa miesiące, po czym można zbierać plony. Przeciętna roślina daje około 500 gramów silnie działających kwiatów. Miłośnicy własnych upraw, którzy są w stanie odczekać nieco dłużej, otrzymają pewnie jeszcze większy kwiatostan do późniejszego wykorzystania. Jeżeli możliwa jest uprawa pod gołym niebem, plony zebrane z Honey Cream bedą wyróżniać się dodatkowymi zaletami. Zwykle szczep ten rodzi podobne plony, ale w celu uzyskania najlepszych wyników, zbiory należy przeprowadzić wczesną jesienią. Odmiana Honey Cream osiąga wysokość między 100 a 140 cm, wytwarza kwiatostan o bardzo wysokiej zawartości THC i dostępna jest w paczkach zawierających jedno, trzy lub pięć feminizowanych nasion.

Opinie o szczepie są zdecydowanie pozytywne, a bywalcy strony internetowej Medical Marijuana Strains (kropka) Com dają mu najwyższe noty. Twierdzą, że wskaźniki kiełkowania są bez zarzutu. Kwiaty są niesamowicie oleiste, a plantatorzy na całym świecie doceniają aromatyczny zapach i posmak. Najnowsze badania pokazują, że na krzyżówkę składa się 90% Indica i około 10% Sativa. Recenzenci określają jej smak jako delikatną mieszankę słodko-korzenną z nutą skunka i piżma. Wchodzi gładko i ma delikatny posmak wanilii. Działa szybko i potężnie, a jeden z oceniających dodał, że po niej siadasz i nie możesz ruszyć się z miejsca. Najlepiej działa wieczorem na ludzi, którzy lubią po niej poczytać, obejrzeć telewizję, kochać się i słuchać muzyki. Już po kilku buchach odczuwa się szybkie i mocne efekty, wpływa też korzystnie na działanie leków. Pozytywne rezultaty zaobserwowały również osoby cierpiące na zespół stresu pourazowego (PTSD), ponieważ Honey Cream fantastycznie działa na stres, pobudza apetyt i niweluje bóle.

Honey Cream Feminized Cannabis seeds

Choć osób pali lub spożywa Honey Cream, doświadczeni użytkownicy, aby osiągnąć najlepsze rezultaty, sięgają po waporyzatory. Podczas waporyzacji szczep ten ma jeszcze lepsze działanie. Stosowanie waporyzatorów jest najlepszym sposobem na wydobycie całego THC i wyeliminowanie wszelkich ubocznych cząstek roślinnych dostających się do płuc. Urządzenia te mają coraz niższe ceny, a gwarantują jak najbardziej optymalne wykorzystanie THC. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, temperaturę w waporyzatorze należy podnieść do 180-204oC. Dzięki temu eliminuje się toksyny, natomiast psychoaktywne THC w czystej i mocnej postaci dostaje się prosto do płuc. Badania laboratoryjne prowadzone przez NORML z Kalifornii oraz organizację Multidisciplinary Association for Psychological Studies (MAPS) wykazały, że opary zapewniają uzyskanie najlepszych efektów stosowania kannabinoidów, eliminując przy tym toksyny zawarte w dymie. Dym z konopi nie zawiera toksyn szkodliwych dla płuc i układu oddechowego. Mowa o tworzących się w czasie spalania wielopierścieniowych węglowodorach aromatycznych mających silne właściwości rakotwórcze. Schłodzone, czyste opary wytwarzane w trakcie spalania substancji psychoaktywnych są łagodniejsze dla podniebienia i mają lepszy smak, a oprócz tego przynoszą najlepsze efekty lecznicze i psychologiczne.

Chociaż waporyzacja jest najnowszym najlepszym sposobem na uzyskanie pełni posmaku i skuteczności, odmianę Honey Cream Indica można spożywać jako dodatek do jedzenia, słodyczy i napojów, a jeżeli ktoś musi - można ją także palić. Efektem końcowym jest głęboki, zrównoważony haj przy posmaku słodyczy. Pachnie jak dobre kadzidło lub świeca zapachowa zapalona w trakcie leczniczej kuracji. Zapewnia głębokie, długotrwale doznania, a cała podróż w towarzystwie Honey Cream zaczyna się od feminizowanych nasion zakupionych w Royal Queen Seeds. Ten szczep z posmakiem karmelu jest w obiegu od 15 lat i słynie z zawartości wysokiej jakości THC sięgającej 17-20% suszu. Idealnie nadaje się do uprawy w niewielkich pomieszczeniach, ale kwitnie w każdych warunkach, w tym także pod gołym niebem. Po okresie wegetacji trwającym w warunkach domowych zwykle od ośmiu do dziewięciu tygodni ze szczepu tego można otrzymać nawet do kilograma suszu. Honey Cream jest hybrydą przyszłości odmiany Indica, która już dziś jest dostępna w sklepie Royal Queen Seed. Wytwarza lepkie, wilgotne topy o najwyższych wartościach medycznych i charakterystycznym, uwielbianym przez każdego aromacie karmelu.

Honey Cream Fast Flowering Cannabis

Honey Cream ma intensywny, słodki cukrowy, prawie karmelowy aromat. Smak, nie tak bardzo jak aromat, jest wciąż słodki i ziemisty. Dzięki swojej złożonej genetyce, rośliny mogą różnić się lekko w smaku i zapachu, zawsze obecny jest jednak słodki, karmelowy aromat, dominujący resztę.

KUPOWAĆ HONEY CREAM POSIEW

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.