The RQS Blog

.


By Ryan Najjar

Jeśli spojrzałbyś na kartę deserów i zobaczył, że Honey Cream to jedna z opcji, to pewnie byś się na nią zdecydował. Zalecamy pójście za tym instynktem następnym razem, kiedy będziesz szukać odmiany do uprawy. Wspaniała, złożona i satysfakcjonująco słodka — Honey Cream to świetny dodatek do każdego grow roomu lub ogrodu. Narodziła się w Hiszpanii i jest tam uwielbiana, ale wygląda na to, że teraz weźmie szturmem cały świat.

POCHODZENIE GENETYCZNE HONEY CREAM

Jedną z głównych rzeczy, jakie uwielbiamy w tej odmianie jest jej złożoność. Honey Cream ma swoje korzenie nie w jednej, nie w dwóch, ale aż w trzech różnych odmianach. Co najlepsze, każda z nich z osobna cieszy się świetną reputacją.

Pierwszy z rodziców, BlueBlack, to krzyżówka Blueberry i Black Domina, odmian klasy ciężkiej. To odmiana mocno skłaniająca się w stronę genów indica, sławna ze względu na jej słodki i pikantny smak. Druga, Maple Leaf Indica, pochodzi z odmiany landrace wywodzącej się z Afganistanu, znanej z potężnego haju ogarniającego ciało. Ostatni z rodziców, White Rhino, jest pochodzenia afgańskiego, brazylijskiego i południowoindyjskiego. Ta odmiana jest chwalona za mocne, szybkie uderzenie, po którym następuje fala euforii.

• Honey Cream to genetyczna mieszanka BlueBack, Maple Leaf Indica oraz White Rhino

DZIAŁANIE HONEY CREAM

Nawet przy umiarkowanej zawartości THC rzędu 16%, Honey Cream daje kopa. Ponieważ każda z jej przodkiń to indica, to słusznie możesz spodziewać się upalenia i relaksacji od tej odmiany. Jeśli chcesz wyluzować się po długim dniu lub szybciej niż zwykle zasnąć, sięgnij właśnie po Honey Cream. Jest jednak dobra nie tylko, aby osiągnąć efekt przyklejenia do kanapy. Coraz więcej użytkowników medycznej marihuany zaczyna korzystać z tej odmiany w walce z objawami schorzeń. Osoby cierpiące na bezsenność, przewlekły ból, a nawet napięcie w mięśniach odczuły dzięki niej ulgę, a wciąż pojawiają się nowe badania.

• Honey Cream uderza silnym, sennym hajem, a niektórzy stosują ją również do łagodzenia objawów różnych schorzeń.

SMAK I AROMAT HONEY CREAM

Pewnie zaczęła Ci cieknąć ślinka, jak tylko wspomnieliśmy nazwę tej odmiany. Nie martw się, też tak mamy. Jeśli chodzi o smak, to najpierw zauważysz połączenie słodkich, ziemistych nut. Jednak to aromat jest naprawdę wyjątkowy i to on stoi za jej nazwą. W jednej chwili pokój wypełnia się wszechogarniającym słodkim zapachem, z nutami miodu lub karmelu. Są w niej jeszcze inne zapachy i smaki, ale słodycz czyni je raczej subtelnymi.

Honey Cream ma słodki i ziemisty smak i zapach miodu i karmelu wśród innych delikatnych nut.

Honey Cream

Honey Cream

Honey Cream

Genetic background BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 6 - 7 weeks
THC strength THC: 16% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 35% Sativa, 65% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 625 - 675 g/per plant (dried)
Height outdoor 180 - 250 cm
Harvest time Early October
Effect Psychedelic high

Buy Honey Cream

HONEY CREAM W UPRAWIE

Jeśli wiesz, jak rosną inne odmiany indica, to będziesz mieć pojęcie, jak będzie się zachowywać Honey Cream. Będzie stosunkowo niska, osiągając maksimum 1,6 m wysokości indoor i do 2,5 m outdoor, ale nie obija się ona, jeśli chodzi o plony. Jest raczej krzaczasta, ale absolutnie ogromna na górze, dając długie cole pełne pąków. Kiedy przyjdzie czas na zbiory, będziesz mógł zebrać do 550 g/m² indoor i 675 g na roślinę outdoor. Dzięki niedawnemu udoskonaleniu, jej czas kwitnienia jest krótszy, niż kiedykolwiek. Honey Cream będzie gotowa już po 6–7 tygodniach kwitnienia! Jeśli uprawiasz ją na zewnątrz, to zwróć uwagę, że zbiory przypadną na wczesny październik. Nie spiesz się jednak za bardzo. Pozwalając jej kwitnąć trochę dłużej, zwiększysz swoje plony.

• Honey Cream rośnie jak przeciętna indica.
• Możesz zbierać plony w 6–7 tygodni od rozpoczęcia kwitnienia.

NA ZAKOŃCZENIE...

Pewnie nie trzeba Cię długo przekonywać, żebyś wybrał odmianę o nazwie "Honey Cream", ale mamy nadzieję, że ten opis Cię zainspirował. Biorąc pod uwagę jej głęboko relaksujące efekty, słodki smak i nawet słodszy zapach, nie możesz źle trafić. Wraz z faktem, że jest ona gotowa do zbiorów szybciej, niż wiele odmian, Honey Cream jest trudna do pobicia.

• Honey Cream jest odmianą z najwyższej półki — ma krótki czas uprawy, uspokajające działanie i słodki zapach i smak.

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.