By Steven Voser

Szukasz ciekawego wydarzenia konopnego odbywającego się wczesnym latem tego roku? Dlaczego nie odwiedzisz nas na Product Earth Expo, które odbywa się na Peterborough Arena w Wielkiej Brytanii? Nasza drużyna będzie bardzo dobrze przygotowana, aby zaprezentować tam wszystko, co mamy najlepszego do zaoferowania. Dlatego, jeżeli jesteś w tym czasie w pobliskiej okolicy, musisz koniecznie nas odwiedzić! Chcielibyśmy poznać was wszystkich, wymiana doświadczeń na temat konopi i rozmowy na ich temat będą trwać u nas bez przerwy!

Znajdziesz nas na stanowiskach numer D16/17 oraz D19/20. W planach mamy m. in. przeprowadzenie kilku konkursów, w których wygrać będzie można najlepsze nasiona konopi indyjskich! Nie przegap tego i weź w nich udział, być może zostaniesz jednym z szczęśliwców?

Jest to nasz pierwszy raz na targach Product Earth Expo, więc jesteśmy bardzo podekscytowani wszystkimi punktami programu, które mają one do zaoferowania. Aby stworzyć i utrzymać festiwalowy klimat, zaplanowano dla odwiedzających całą masę atrakcji, takich jak koncerty na żywo (m. in. Grandmaster Flash), wykłady i prezentacje. Dostępna będzie także przez cały weekend możliwość kempingu na terenie targów.

Product Earth Expo odbywają się od soboty do niedzieli, 25-26 czerwca 2016 roku. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Wielkiej Brytanii, czy w innej części Europy, chcemy Cię tam zobaczyć! Peterborough znajduje się we wschodniej Anglii i jest łatwo dostępne komunikacyjnie.

Dowiedz się więcej na: http://productearthexpo.com/

Przybywajcie więc i cieszcie się festiwalową atmosferą razem z nami. Prócz tego dowiecie się wiele nowego na temat branży, być może zawiążecie też nowe przyjaźnie! Z niecierpliwością wypatrujemy możliwości spotkania z Tobą!

Product Earth Expo Cannabis

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.