🇺🇸 USA, We are coming soon ⏤ 🌱 Be the first to know

By Steven Voser

Szukasz ciekawego wydarzenia konopnego odbywającego się wczesnym latem tego roku? Dlaczego nie odwiedzisz nas na Product Earth Expo, które odbywa się na Peterborough Arena w Wielkiej Brytanii? Nasza drużyna będzie bardzo dobrze przygotowana, aby zaprezentować tam wszystko, co mamy najlepszego do zaoferowania. Dlatego, jeżeli jesteś w tym czasie w pobliskiej okolicy, musisz koniecznie nas odwiedzić! Chcielibyśmy poznać was wszystkich, wymiana doświadczeń na temat konopi i rozmowy na ich temat będą trwać u nas bez przerwy!

Znajdziesz nas na stanowiskach numer D16/17 oraz D19/20. W planach mamy m. in. przeprowadzenie kilku konkursów, w których wygrać będzie można najlepsze nasiona konopi indyjskich! Nie przegap tego i weź w nich udział, być może zostaniesz jednym z szczęśliwców?

Jest to nasz pierwszy raz na targach Product Earth Expo, więc jesteśmy bardzo podekscytowani wszystkimi punktami programu, które mają one do zaoferowania. Aby stworzyć i utrzymać festiwalowy klimat, zaplanowano dla odwiedzających całą masę atrakcji, takich jak koncerty na żywo (m. in. Grandmaster Flash), wykłady i prezentacje. Dostępna będzie także przez cały weekend możliwość kempingu na terenie targów.

Product Earth Expo odbywają się od soboty do niedzieli, 25-26 czerwca 2016 roku. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Wielkiej Brytanii, czy w innej części Europy, chcemy Cię tam zobaczyć! Peterborough znajduje się we wschodniej Anglii i jest łatwo dostępne komunikacyjnie.

Dowiedz się więcej na: http://productearthexpo.com/

Przybywajcie więc i cieszcie się festiwalową atmosferą razem z nami. Prócz tego dowiecie się wiele nowego na temat branży, być może zawiążecie też nowe przyjaźnie! Z niecierpliwością wypatrujemy możliwości spotkania z Tobą!

Product Earth Expo Cannabis

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.