Odmiany automatycznie kwitnące są doskonałym wyborem dla tych hodowców, którzy chcą uzyskać szybko uzyskać plony bez względu na warunki uprawy. Nasza odmiana Quick One to jeden z pierwszych szczepów automatycznie kwitnących, jakie zostały stworzone, a poza tym jest jedną z najszybciej rosnących odmian marihuany, jakie dostępne są na tej planecie. Uzyskana z doskonałej genetyki kanadyjskiej, Quick One czerpie wszystkie co najlepsze wprost z oryginalnego szczepu automatycznie kwitnącego – Lowryder. Nasza odmiana Quick One po raz pierwszy została stworzona ze skrzyżowania Williams Wonder, Cannabis Ruderalis oraz Northern Lights. Williams Wonder to oldschoolowy szczep słynący z olbrzymich plonów i fantastycznych topów, przez koneserów uznawanych za czystą rozkosz. Po skrzyżowaniu z Northern Lights hodowcy mogą korzystać z odmiany typu Indica zapewniającej idealny do zrelaksowania się, odczuwalny w całym ciele haj.
Quick One Cannabis Żniwa w zaledwie 2 miesiące!
Ponieważ do nasion Quick One dodaliśmy cechy Ruderalis, rośliny zakwitną automatycznie bez względu na harmonogram oświetlenia. Marihuana potrzebuje zazwyczaj co najmniej 12 godzin ciemności, aby wytworzyć hormony wzrostu, ale Quick One zakwitnie automatycznie, bez potrzeby ustawiania schematu oświetlenia. To sprawia, że Quick One doskonale nadaje się dla hodowców outdoor, którzy chcą zbierać pąki marihuany o każdej porze roku. Nasze nasiona Quick One są również feminizowane, zatem nie musisz się martwić o to, czy w ogródku nie ma roślin męskich, które spowodowałyby tworzenia nasion zamiast pąków. Ponadto możesz być pewien, że każde jedno nasionko, które wsadzisz do ziemi, z pewnością wzrośnie i obrodzi pąkami najwyższej jakości.

Quick One została stworzona z myślą o szybkim kwitnieniu, tak więc hodowcy mogą zacząć zbierać plonu już po ośmiu tygodniach, jednak w gorszych warunkach roślina może dojrzewać nieco dłużej, do 10 tygodni. Rośliny Quick One są niezwykle mocne, a plony należą do jednych z najlepszych wśród samokwitnących odmian marihuany. Jeżeli zapewni się jej optymalne warunki wzrostu, z jednej rośliny będzie można zebrać 45 gramów szczytów. Dojrzała roślina jest niesamowicie zwarta, co czyni ją doskonałym wyborem dla hodowców indoor oraz outdoor, zwłaszcza tych, którzy martwią się o bezpieczeństwo i przestrzeń. Dojrzała roślina, tuż przez zbiorami, osiąga zwykle wysokość od 40 do 60 cm. Pąki tej odmiany mają zazwyczaj ziołowy aromat z delikatną cytrusową nutą. Inne jej cechy to fantastyczny, łagodny smak i przyjemny haj znany ze swoich zdolności do relaksowania ciała i wyciszenia umysłu.
Cannabis Żniwa w zaledwie 2 miesiące!
Dodaliśmy do niej dwa z najlepszych szczepów, Williams Wonder i Northern Lights, by dzięki temu zwiększyć ogólną zawartość THC i wytwarzanie pąków charakteryzujących się naprawdę potężną mocą. Roślina ta idealnie nadaje się dla całodziennych palaczy, a kiedy do tego używa się waporyzatora, jej smak jest po prostu niesamowity. Jeżeli potrzebujesz naprawdę mocnej odmiany marihuany, która w krótkim czasie jest gotowa do zebrania plonów, to Quick One jest właśnie rośliną, której szukasz.

Quick One Cannabis Żniwa w zaledwie 2 miesiące!

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.