Sour Diesel to jedna z najbardziej znanych odmian konopi, stanowi bardzo poszukiwany materiał siewny, który może nagrodzić hodowców fantastycznymi zyskami i dużą ilością topów najwyższej jakości. Pąki Sour Diesel charakteryzują się cytrusowym aromatem i zapewniają energetyczny haj graniczący z euforią, dzięki czemu odmiana ta jest idealna dla koneserów marihuany lubiących produkt, który nadaje się do korzystania przez cały dzień. Hybryda ta jest także znana jako Sour D i prawdopodobnie powstała ze skrzyżowania niesławnej odmiany 91 Chemdawg oraz Northern Lights x Super Skunk. Po raz pierwszy szczep 91 Chemdawg pojawił się w woreczkach sprzedawanych na koncercie Grateful Dead, a następnie, na początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku, utorował sobie drogę na Zachodnie Wybrzeże. Sour Diesel łączy w sobie najlepsze cechy klasycznej Sativy z odpowiednią ilością afgańskiej indyjki, dzięki czemu zapewnia bardzo obfite plony i idealnie nadaje się do uprawy zarówno indoor jak i outdoor. Dojrzałe, gotowe pąki znane są haju o szybkim działaniu i bajecznej jakości.

Sour Diesel osiąga jedne z najwyższych cen na rynku, co częściowo związane jest z wydłużonym okresem wzrostu, którego wymaga roślina uprawiana w warunkach indoor. Kiedy już zostanie zmieniony harmonogram oświetlenia w celu wywołania kwitnienia, minie jeszcze około 8-10 tygodni, aż pąki osiągną dojrzałość i zaczną błyszczeć złotymi trychomami, które sprawiają, że jest to jedna z najsilniej działających odmian marihuany na świecie. Ponieważ Sour Diesel wymaga dodatkowego czasu kwitnienia, roślina odwdzięcza się fantastycznymi plonami, gdzie z jednego krzaka uprawianego indoor można z łatwością uzyskać około 25 dkg topów. W mniejszych pomieszczeniach może być potrzebne trenowanie, gdyż Sour Diesel ma tendencję do rozrastania się w ciągu pierwszych czterech tygodni kwitnienia. Z tego powodu wielu hodowców woli skorzystać z prostych metod trenowania, dzięki którym zwiększy się ogólna liczba pąków. Na etapach wegetatywnych rośliny te rozwijają się równie dobrze przy wysokiej zawartości azotu, Sour Diesel nadaje się zatem idealnie zarówno dla zupełnie początkujących jak i dla znawców dziedziny. Doświadczeni hodowcy marihuany mogą dostosować składniki odżywcze na potrzeby swojego ogrodu, aby swoje uprawy doprowadzić do perfekcji.

Sour diesel strain

Sour Diesel jest także idealną opcją dla hodowców outdoor, którzy poszukują marihuany o właściwościach leczniczych, a jednocześnie gwarantującej wysoki plon. Ponieważ na szczep ten w prawie 90% przypada Sativa, woli on ciepłe środowisko, jak na przykład klimat w Hiszpanii czy na wybrzeżu Kalifornii. Zapewniając odpowiednie warunki uprawy outdoor, to jest dostęp do dużej ilości słońca składników odżywczych i wody, roślina z łatwością może wytworzyć dobrze ponad 2 kilogramy topów. Hodowcy outdoor zostaną nagrodzeni w postaci szybko rosnącej rośliny sięgającej nawet ponad 3 metry. W ostatnich tygodniach kwitnienia dojrzale pąki są pokryte trychomami, a na półkuli północnej za zbiory najlepiej zabrać się w październiku.

Sour D jest także ulubionym szczepem do palenia przez wielu celebrytów, a o roślinie tej wspomina się w tekstach wielu kawałków, w których sławi się jej wyraźny zapach i niesamowity haj. Sour Diesel wytwarza pąki idealne dla pacjentów chcących korzystać z dobrodziejstwa medycznej marihuany, jest to jedna z odmian najczęściej wybieranych przez osoby cierpiące na lęki i depresję. Ponieważ pąki Sour Diesel bardzo rzadko są dostępne na rynku, niczym niezwykłym nie jest fakt, że miłośnicy palenia są gotowi zapłacić najwyższą cenę za gotowy produkt spełniający absolutnie najwyższe wymagania.

Buy Royal Dwarf cannabis seeds

Ceniona na całym świecie Sour Diesel jest teraz dostępna w wersji feminizowanej w banku nasion Royal Queen Seeds. Najprawdopodobniej najbardziej znana odmiana marihuany i prawdopodobnie jedna z najsilniejszych. Tę odmianę dodajemy do naszej kolekcji z prawdziwą dumą.

KUPOWAĆ SOUR DIESEL POSIEW

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.