Feminizowane nasiona Kali Dog są uważane za jedne z najmocniejszych szczepów, charakteryzują się zdecydowanym posmakiem cytrynowym i zapewniają odczucie porządnego, ciężkiego upalenia.

Jest to krzyżówka OG Kush i Sour Diesel z genetyką mocno skierowaną w stronę Sativy. Kali Dog to 60% Sativy z oczywistymi cechami indyjki.
Podczas palenia szczep ten ma bardzo mocny cytrynowy smak, nawet za mocny, z lekkim posmakiem paliwa kojarzonym często z odmianą Sour Diesel. Ten silny, ostry aromat i smak mogą skutecznie zniechęcić każdego do palenia tej odmiany.

Jednak efekty po bakaniu są zdecydowanie warte znoszenia i zapachu, i smaku. Idealna odmiana dla tych, którzy szukają ciężkiego, potężnego upalenia. Jest to ten rodzaj haju, który całkowicie relaksuje ciało i łagodzi stres. Wiele osób korzystających z tego szczepu twierdzi, że wspaniale uśmierza ból. Mięśnie się rozluźniają, a bóle i dolegliwości odpływają w niebyt.
Jako roślina Kali Dog z łatwością wchłania wszystkie składniki odżywcze i obficie kwitnie, zwracając wszystko z nawiązką. W wyniku tego bezproblemowo rośnie, a jako dojrzała roślina wytwarza topy na wysokości 90-130 cm. Jest niesamowicie gęsta i zwarta, choć genetyka Sativy sprawia, że roślina ma tendencję to rozrastania się ku górze podczas pierwszych kilku tygodni wzrostu. Jest łatwa w pielęgnacji, wystarczy jedynie ostrożnie ją przycinać.

Kali Dog konopie indyjskie
Nasiona Kali Dog zaczynają kwitnąć po okresie od dziewięciu do dziesięciu tygodni wzrostu, a pod koniec kwitnienia roślina wytwarza około 600 g/m2 wielkich, cudownie zbitych i pachnących skunkiem topów. Jedno słowo ostrzeżenia dotyczące uprawy tej potężnie działającej rośliny: ze względu na jej gęstość, wilgoć może stanowić problem. Aby uniknąć problemów z gniciem i pleśnią, poziom wilgotności należy utrzymywać na niskim poziomie.


Chociaż istnieje niewiele informacji na temat uprawy tej rośliny outdoor, to uprawiane indoor są pewną gwarancją powodzenia. Biorąc pod uwagę wydajność, zapach, smak i efekty upalenia, szczep ten jest zawsze wysoko oceniany i od razu wiadomo, dlaczego ta krzyżówka odmian Sativa i Indica wywołuje tyle zamieszania.

Zamówienie tych nasion jest bezpieczne i pewne, a dzięki stosunkowo krótkiemu czasowi kwitnienia, w całą pewnością będzie to popularna odmiana w niejednej prywatnej uprawie. Be względu na to, czy szukasz nowej odmiany mającej właściwości lecznicze, czy też po prostu chcesz spróbować czego zupełnie nowego, Kali Dog na pewno Cię nie rozczaruje i stanie się jedną z ulubionych odmian w Twoim prywatnym ogródku.

Dla osób zainteresowanych innymi feminizowanymi szczepami konopi, które doskonale współgrają z Kali Dog, szczególnie polecamy:
*Royal cheese
*Royal Moby
*Fruit Spirit
Zachęcamy do wypróbowania jednego z tych szczepów marihuany. Być może sam przekonasz się, że właśnie odkryłeś swoją nową, ulubioną odmianę konopi.

Kliknij tutaj, aby kupić nasiona konopi Kali Dog

Koszyk

Zawiera GRATISOWE przedmioty

Brak produktów

Dostawa € 0.00
Suma € 0.00

Zamawiam