Feminizowane nasiona Kali Dog są uważane za jedne z najmocniejszych szczepów, charakteryzują się zdecydowanym posmakiem cytrynowym i zapewniają odczucie porządnego, ciężkiego upalenia.

Jest to krzyżówka OG Kush i Sour Diesel z genetyką mocno skierowaną w stronę Sativy. Kali Dog to 60% Sativy z oczywistymi cechami indyjki.
Podczas palenia szczep ten ma bardzo mocny cytrynowy smak, nawet za mocny, z lekkim posmakiem paliwa kojarzonym często z odmianą Sour Diesel. Ten silny, ostry aromat i smak mogą skutecznie zniechęcić każdego do palenia tej odmiany.

Jednak efekty po bakaniu są zdecydowanie warte znoszenia i zapachu, i smaku. Idealna odmiana dla tych, którzy szukają ciężkiego, potężnego upalenia. Jest to ten rodzaj haju, który całkowicie relaksuje ciało i łagodzi stres. Wiele osób korzystających z tego szczepu twierdzi, że wspaniale uśmierza ból. Mięśnie się rozluźniają, a bóle i dolegliwości odpływają w niebyt.
Jako roślina Kali Dog z łatwością wchłania wszystkie składniki odżywcze i obficie kwitnie, zwracając wszystko z nawiązką. W wyniku tego bezproblemowo rośnie, a jako dojrzała roślina wytwarza topy na wysokości 90-130 cm. Jest niesamowicie gęsta i zwarta, choć genetyka Sativy sprawia, że roślina ma tendencję to rozrastania się ku górze podczas pierwszych kilku tygodni wzrostu. Jest łatwa w pielęgnacji, wystarczy jedynie ostrożnie ją przycinać.

Kali Dog konopie indyjskie
Nasiona Kali Dog zaczynają kwitnąć po okresie od dziewięciu do dziesięciu tygodni wzrostu, a pod koniec kwitnienia roślina wytwarza około 600 g/m2 wielkich, cudownie zbitych i pachnących skunkiem topów. Jedno słowo ostrzeżenia dotyczące uprawy tej potężnie działającej rośliny: ze względu na jej gęstość, wilgoć może stanowić problem. Aby uniknąć problemów z gniciem i pleśnią, poziom wilgotności należy utrzymywać na niskim poziomie.


Chociaż istnieje niewiele informacji na temat uprawy tej rośliny outdoor, to uprawiane indoor są pewną gwarancją powodzenia. Biorąc pod uwagę wydajność, zapach, smak i efekty upalenia, szczep ten jest zawsze wysoko oceniany i od razu wiadomo, dlaczego ta krzyżówka odmian Sativa i Indica wywołuje tyle zamieszania.

Zamówienie tych nasion jest bezpieczne i pewne, a dzięki stosunkowo krótkiemu czasowi kwitnienia, w całą pewnością będzie to popularna odmiana w niejednej prywatnej uprawie. Be względu na to, czy szukasz nowej odmiany mającej właściwości lecznicze, czy też po prostu chcesz spróbować czego zupełnie nowego, Kali Dog na pewno Cię nie rozczaruje i stanie się jedną z ulubionych odmian w Twoim prywatnym ogródku.

Dla osób zainteresowanych innymi feminizowanymi szczepami konopi, które doskonale współgrają z Kali Dog, szczególnie polecamy:
*Royal cheese
*Royal Moby
*Fruit Spirit
Zachęcamy do wypróbowania jednego z tych szczepów marihuany. Być może sam przekonasz się, że właśnie odkryłeś swoją nową, ulubioną odmianę konopi.

Kupować Kali Dog posiew

Kali Dog jest świetnym przykładem silnej genetyki pochodzącej od hodowców z USA. Pomimo dominacji Indica, wyczuć można też duży wpływ cech Sativa z najlepszych genetyk; duże, gęste kwiaty, silny zapach skunku, pełnia smaku i uderzające upalenie.

KUPOWAĆ KALI DOG

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.