Kush jest jedną z najbardziej znanych odmian konopi indyjskich, a stworzona przez nas hybryda Special Kush, to dający ciężkie i obfite plony szczep na bazie indyjki, który doskonale nadaje się do uprawy zarówno indoor jak i outdoor. Roślina ta posiada historyczną rodowód, a jej korzenie wywodzą się z zielonych okolic gór Hindukuszu w Indiach i Afganistanie. Postanowiliśmy dostarczyć naszym klientom feminizowane nasiona konopi, idealne dla tych, którzy pragną uprawiać marihuanę najwyższej jakości w komfortowych warunkach swojego własnego ogródka. Jest to odmiana dla wszystkich hodowców, którzy chcą otrzymać najlepsze zioło na świecie. Nasz Special Kush lubi bardzo szybko rosnąć, podobnie jak miałoby to miejsce w najkorzystniejszych warunkach naturalnych.

Special Kush Bud

Chociaż szczep Special Kush został stworzony z myślą o uprawie outdoor, wspaniale radzi sobie także w ogródkach typu indoor. Roślina rośnie bardzo szybko i już po sześciu tygodniach tworzy dojrzałe pąki. Doskonale nadaje się do każdej uprawy indoor zarówno dla początkujących hodowców, jak i dla ekspertów w branży.

Ponieważ szczep ten w warunkach indoor może szybko wypełnić namiot do uprawy, zaleca się zmianę harmonogramu oświetlenia, nastawiając na 12 godzin ciemności, kiedy rośliny są jeszcze małe. Nasz szczep Special Kush został zmodyfikowany w taki sposób, żeby wydawał jak nawiększe plony, dlatego hodowcy indoor mogą teraz zebrać ponad 400 gramów materiału na metr kwadratowy, jeżeli zapewnią roślinie oświetlenie lampą wyładowczą dużej intensywności o mocy 600 W. Pojedyncze rośliny są w stanie wytworzyć plony sięgające do 150 gramów. Ponieważ pragniemy udostępniać naszym klientom nasiona po korzystnej cenie, Special Kush jest szczepem idealnym dla tych, którzy mają ograniczony budżet, ale chcieliby uzyskać marihuanę znakomitej jakości.

Special Kush konopie indyjskie
Również hodowcy chcący stosować uprawę outdoor mogą czerpać korzyści z odmiany Special Kush, warto jednak zauważyć, że roślina ta woli ciepły klimat, typowy dla Afryki Północnej, Hiszpanii czy Włoch. Przy dużej ilości słońca i właściwym dawkowaniu składników odżywczych Special Kush z łatwością wyrasta na spore drzewko, a z każdej rośliny można wtedy zebrać ponad 450 gramów plonów. Zbite bryłki są całe pokryte kryształkami trychomów, a topy połyskują, zapowiadając zbliżające się zbiory trwające od początku do końca września. Special Kush wspaniale się pali, a haj po nim jest idealny dla wszystkich tych, którzy pragną zrelaksować się po długim dniu pracy w ogrodzie. Gotowy materiał w smaku przypomina najwyższej jakości haszysz.

Kush jest jednym z ulubionych szczepów współczesnych artystów, a na jego temat napisano wiele kawałków. Nasz Special Kush jest idealny dla początkujących plantatorów i doskonale radzi sobie z wahaniami temperatury. Chociaż szczep ten radzi sobie dobrze w każdych warunkach, najbardziej lubi temperaturę około 26,5oC. Dym i dojrzałe pąki mają kwiatowy zapach, a smak przypomina gumę do żucia. Jeżeli szukasz wyjątkowego okazu, który idealnie nada się do Twojego ogródka z marihuaną, zachęcamy do nabycia szczepu Special Kush w niskiej cenie.
Feminizowane nasiona stanowią gwarancję, że każda roślina da urodzajne plony w postaci doskonałych pąków.

Buy Special kush 1 cannabis seeds

Kush dla odmian Indica znaczy tyle, co Haze znaczy dla odmian Sativa. Podobnie jak w przypadku Skunk, Kush jest terminem opisującym całą linię roślin marihuany. Kwiaty Special Kush są przeważnie małymi ściśniętymi i oszronionymi bryłkami rozrzuconymi po całej roślinie.

KUPOWAĆ SPECIAL KUSH 1 POSIEW

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.