The RQS Blog

.


By Max Sargent

Mała. Szybka. Dyskretna. Te słowa idealnie opisują Royal Dwarf. Nieważne, czy jesteś początkującym hodowcą, czy szukasz szybkiego cyklu wzrostu, Royal Dwarf to idealny wybór. Jest również doskonała dla hodowców, którzy dysponują mała przestrzenią i dla tych, którzy cenią sobie dyskrecję.

POCHODZENIE GENETYCZNE ROYAL DWARF

Royal Dwarf ma wszystkie pożądane cechy odmiany Skunk w kompaktowej, autokwitnącej formie. Chcieliśmy zapewnić hodowcom szybką i prostą w uprawie wersję tej legendarnej odmiany. Skunk ma swoje miejsce w panteonie znanych na całym świecie odmian marihuany, a międzynarodowa społeczność konopna uwielbia jej mocny haj typowy dla genetyki indica oraz jej lecznicze działanie.

Hodowcy stworzyli Skunk w późnych latach 70. przy użyciu genów Afghani, Acapulco Gold oraz Colombian Gold. Ta odmiana weszła w konopny świat jak burza, zyskując sławę dzięki serii nagród w pucharach konopnych. Od tego czasu hodowcy stosowali geny Skunk jako podstawę wielu popularnych hybryd. Royal Dwarf należy do tej poważanej rodziny!

Hodowcy RQS połączyli wysoce wydajne okazy Skunk z naszymi najlepszymi odmianami ruderalis. Po selektywnej hodowli i procesie stabilizacji, udało im się stworzyć Royal Dwarf. To odmiana z dominacją genów indica, zawiera 10% genów sativa, 60% indica oraz 30% ruderalis.

MOTYWUJĄCE EFEKTY I TRZEŹWOŚĆ UMYSŁU

Royal Dwarf zawiera około 13% THC. Nie jest tak mocna, jak jej potężna przodkini, ale jej działanie jest bardzo przyjemne. Jej haj typowy dla genetyki indica wywołuje niezamulające i klarowne efekty i podniesie Cię na duchu, poprawi Ci nastrój oraz zwiększy Twój apetyt na sukces. Nagle siedzenie i palenie na kanapie nie jest już tak atrakcyjne. Doświadczysz potrzeby wstania i zrobienia czegoś pożytecznego! Umiarkowana moc oznacza, że jej pąki można palić w ciągu dnia, bez obawy o upośledzenie funkcji poznawczych.

Royal Dwarf — tak jak Skunk — również oferuje działanie lecznicze. Jej przyjemny haj pomoże w złagodzeniu stresu, lęku i złego nastroju. Odmiana ta jest świetna w pobudzaniu apetytu i pomaga złagodzić przewlekły ból.

ZŁOŻONY, PYSZNY SMAK ORAZ AROMAT

Kompaktowe kwiaty Royal Dwarf dają solidnego kopa zmysłom. Ziemisty profil terpenów składa się na uderzająco słodkie i cytrusowe smaki oraz aromaty, które nasycają każdy buch z bonga lub jointa. Użyj pąków Royal Dwarf w potrawach, żeby rozpalić kubki smakowe i wznieść jej haj na wyższy poziom.

Royal Dwarf

Royal Dwarf
23_genetic background_1 Skunk x Ruderalis
33_Yield indoors_1 150 - 200 gr/m2
31_plant height outdoor_1 40 - 70 cm
25_flowering time_1 6 - 7 Tygodnie
29_THC_1 THC: 13%
28_Type Blend_1 Sativa 10% Indica 60% Ruderalis 30%
34_yield outdoor_1 30 - 80 gr/plant
32_plant height outdoors_1 50 - 90 cm
27_harvest period_1 9-10 tygodnie po wykiełkowaniu
22_Effect_1 Motywujące, Wzmacniające kreatywność

Kup Royal Dwarf

ROYAL DWARF W UPRAWIE

Royal Dwarf daje imponujące plony, biorąc po uwagę jej niewielki rozmiar. Rośliny uprawiane indoor wytwarzają 150–200 g/m² i osiągają do 70 cm wysokości. Rozważ zastosowanie technik LST, aby utrzymać ją na wysokości 40 cm, jeśli dyskrecja jest dla Ciebie priorytetem. Przy uprawie outdoor spodziewaj się, że rośliny osiągną 50–90 cm i dadzą około 30–80 g pąków na roślinę.

Royal Dwarf ma krótki cykl rozwoju, rzędu 8–9 tygodni, a czas kwitnienia wynosi 6–7 tygodni. Nie będziesz musiał długo czekać, żeby spróbować jej pąków!

ROYAL DWARF: NIEMAL NATYCHMIASTOWA NAGRODA

Royal Dwarf spodoba się hodowcom, dla których czas ma kluczowe znaczenie. Jest idealna, jeśli chcesz jak najszybciej zbierać plony. Nie masz za dużo miejsca na uprawę? Nie martw się. Możesz uprawiać tą prędką damę nawet w zmodyfikowanej szafce lub kartonie. Będziesz mógł cieszyć się jej energetyzującym hajem oraz ziemistymi terpenami w ciągu kilku tygodni!

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.