By Ryan Najjar

Uprawa marihuany może być czasem trudna, szczególnie jeśli robisz to po raz pierwszy. Biorąc pod uwagę wszystkie różne czynniki środowiskowe, proces ten może skutecznie zniechęcić niektóre osoby. Jednak uprawa cannabis wcale nie musi być trudna. Jeśli szukasz rośliny, którą możesz hodować bez bólu głowy — takiej, która będzie oferować wysokiej jakości pąki w dużych ilościach – mamy odmianę idealną dla Ciebie. Poznaj Easy Bud.

TŁO GENETYCZNE EASY BUD

Easy Bud jest potomkinią dwóch potężnych odmian — pierwszą z nich jest mocna odmiana White Indica. Odmiana ta jest dość rzadka, a jej potomkowie nie są znani, ale podejrzewa się, że stworzona ona została przy pomocy odmian landrace pochodzących z Afganistanu i Pakistanu. Jak sama nazwa wskazuje, przed zakończeniem etapu kwitnienia, White Indica produkuje duże ilości połyskującej, białej żywicy. Dzięki zawartości THC wynoszącej około 20%, White Indica wywołuje mocne, narkotyczne efekty.

Genetyka po drugiej stronie drzewa genealogicznego Easy Bud opiera się na solidnej odmianie ruderalis. Pochodzące ze środkowej/ wschodniej Europy oraz Rosji odmiany ruderalis można z powodzeniem krzyżować z wysokiej jakości odmianami zależnymi od cyklu światła, aby nadać im cechę automatycznego kwitnienia. Tak też stało się w przypadku Easy Bud — hodowcy postawili na genetykę ruderalis i wykorzystali ją do stworzenia łatwej w uprawie, ale potężnej odmiany kwitnącej automatycznie.

• Easy Bud to genetyczne połączenie White Indica oraz ruderalis.

EFEKTY EASY BUD

Ze względu na to, że White Indica to dość mocna odmiana z zawartością THC wynoszącą 20%, a moc odmian ruderalis wyraża się w pojedynczych cyfrach, Easy Bud osiąga średni wynik — 12% THC. Jej genetyka to 55% indica, 30% ruderalis i 15% sativa, co sprawia, że odmiana ta wywołuje spokojne efekty podobne do równomiernej fali obmywającej Twoje ciało, kiedy płyniesz w stronę zachodu słońca. Jeśli jesteś palisz od czasu do czasu i nie chcesz dać się znokautować już po kilku buchach, ta odmiana sprawdzi się u Ciebie idealnie. Przeznaczona jest także dla osób, które potrzebują czegoś łagodnego, co pomoże im zasnąć w nocy.

Easy Bud to doskonała odmiana na chwile spokoju i relaksu. Chcesz pogłębić swoją sesję medytacji? Koniecznie zapal najpierw Easy Bud. Zależy Ci na zrelaksowaniu się po wyczerpującym dniu w pracy? Wybierz Easy Bud.

• Easy Bud zapewnia uczucie spokoju i relaksu.

SMAK I AROMAT EASY BUD

Równie relaksująca, jak oferowane przez tę odmianę efekty, jest świeża cytrynowa fala, która uderzy Twoje kubki smakowe podczas palenia Easy Bud. Nuta ziołowa, która jest następnie wyczuwalna, dodaje złożoności i słonawego akcentu. Aromat jest raczej skunkowy, więc miej to na uwadze podczas uprawy — zwłaszcza jeśli hodujesz Easy Bud w miejscu, gdzie zapach marihuany nie jest zbyt dobrze tolerowany. Problem powinna rozwiązać odpowiednia wentylacja przestrzeni oraz wykorzystanie eliminatorów zapachów.

• Smak Easy Bud to mieszanka cytryny i ziół, a aromat można określić jako skunkowy.

Easy Bud

Easy Bud
23_genetic background_1 White Indica x Ruderalis
33_Yield indoors_1 275 - 325 gr/m2
31_plant height outdoor_1 50 - 60 cm
25_flowering time_1 5 - 7 tydzień
29_THC_1 THC: 12%
28_Type Blend_1 Sativa 15% Indica 55% Ruderalis 30%
34_yield outdoor_1 30 - 80 gr/plant
32_plant height outdoors_1 60 - 110 cm
27_harvest period_1 9-10 tygodnie po wykiełkowaniu
22_Effect_1 Relaksujące fizycznie

Kup Easy Bud

UPRAWA ODMIANY EASY BUD

Easy Bud to nie tylko nazwa, to także doskonały opis procesu uprawy! Dzięki genetyce ruderalis, ta odmiana przechodzi od fazy wegetatywnej do fazy kwitnienia w zaledwie kilka tygodni. Te geny oferują również inną kluczową cechę: odporność. Bez względu na to czy chcesz uprawiać marihuanę indoor, czy outdoor, w grow roomie, czy na parapecie, Easy Bud sprawdzi się świetnie. Odmiana rośnie szybko, a jej czas kwitnienia wynosi zaledwie 5–7 tygodni.

Przez ten okres odmiana utrzymuje skromny wzrost; jest to także jeden z głównych powodów, dzięki którym potrafi ona dostosować się do różnych środowisk. Indoor rośliny Easy Bud osiągają około 50–60 cm wysokości, natomiast rośliny uprawiane outdoor rosną do 60–110 cm. Easy Bud oferuje plony w wysokości 275–325 g/m² indoor oraz 30–80 g na roślinę outdoor.

• Easy Bud jest niezwykle wygodna w uprawie i potrafi przetrwać w wielu różnych warunkach.

PODSUMOWANIE — EASY BUD TO ODMIANA DLA CIEBIE

Easy Bud to doskonały wybór dla rekreacyjnych palaczy, hodowców oraz dla tych, którzy szukają łagodnego, kojącego haju. Bez względu na klimat i na sytuację uprawy, Ty również możesz cieszyć się domowymi kwiatami wysokiej jakości. Pamiętaj, aby już dziś kupić nasiona Easy Bud na stronie Royal Queen Seeds!

• Easy Bud to idealny wybór dla rekreacyjnych palaczy oraz hodowców i każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Masz 18 lat lub więcej?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.