By Luke Sholl

Niezależnie od tego, jaki rodzaj konopi uwielbiasz, na naszej liście najpopularniejszych feminizowanych odmian 2023 roku znajdziesz coś dla siebie. Poniżej zebraliśmy 10 naszych najbardziej poszukiwanych odmian, wraz z krótkim opisem tego, co czyni je pozycjami obowiązkowymi na 2023 rok.

I pamiętaj, że jeśli nie możesz się zdecydować na jedną odmianę, my nie będziemy Cię oceniać, jeśli wybierzesz wszystkie dziesięć.

10 NAJPOPULARNIEJSZYCH FEMINIZOWANYCH ODMIAN CANNABIS OD RQS (2023)

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, co uprawiać w tym roku, nie szukaj dalej. Przyjrzyjmy się naszym najpopularniejszym feminizowanym odmianom konopi na 2023 rok.

1. ROYAL GORILLA

Na początek, szalenie potężna Royal Gorilla. Poziomy THC powyżej 25% wywołają euforyczny, rozweselający haj w mgnieniu oka. A dzięki ostrym ziemistym i sosnowym nutom tej odmiany, będziesz chciał celebrować każdą chwilę.

Co może być sporą niespodzianką, to fakt, że podstawa genetyczna Royal Gorilla nie jest rezultatem lat skrupulatnego krzyżowania, ale wynikiem przypadkowego zapylenia. Wszystko, co możemy powiedzieć, to to, że choć Bóg działa w tajemniczy sposób, to tym razem przeszedł samego siebie. Z plonami indoor rzędu 500–550 g/m² i czasem kwitnienia około 9–10 tygodni, będziesz miał spory zapas Royal Gorilla w mgnieniu oka.

Royal Gorilla

Royal Gorilla

Royal Gorilla

Genetic background Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 90 - 160 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 27% (aprox.) / CBD: Low
Blend 50% Sativa, 50% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 550 - 600 g/per plant (dried)
Height outdoor 130 - 170 cm
Harvest time Middle of October
Effect Cerebral and relaxing
 

Buy Royal Gorilla

 

2. NORTHERN LIGHT

Northern Light nie trzeba zbytnio przedstawiać — wystarczy wspomnieć jej nazwę, żeby koneserów konopi na całym świecie przeszły ciarki. I choć jej dokładne pochodzenie skrywa tajemnica, to jeśli wierzyć pogłoskom, Northern Light zawdzięcza swój legendarny status afgańskim i tajskim genom.

Haj definiowany przez fale intensywnej relaksacji od lat utrzymuje Northern Light na szczycie list najbardziej pożądanych przez koneserów odmian. To i widok zbitych pąków (do 550 g/m²) kapiących żywicą przed zbiorami. Jeśli masz dość próbowania niepewnych genotypów, nie szukaj dalej.

Northern Lights

Northern Light

Northern Light

Genetic background Northern Light S1
Yield indoor 500 - 550 gr/m2
Height indoor 100 - 160 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 0% Sativa, 100% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 575 - 625 g/per plant (dried)
Height outdoor 180 - 220 cm
Harvest time Late September
Effect A combination of stoned + high
 

Buy Northern Light

3. AMNESIA HAZE

Zdobywczyni nagród i niderlandzka ulubienica — klasyczna Amnesia Haze to produktywna odmiana, której nie można lekceważyć. Nie dlatego, że jest trudna w uprawie albo podatna na pleśń, ale ponieważ nagradza hodowców plonami tak ogromnymi, że będziesz musiał obudzić swojego wewnętrznego Snoop Dogg'a, żeby je wypalić.

Z powodu genów oryginalnie pochodzących z USA, hodowcy outdoor będą potrzebowali dużo słońca, żeby osiągnąć najwyższe plony podczas uprawy Amnesia Haze. Jednak w odpowiednim klimacie możesz łatwo osiągnąć 650–700 g na roślinę. To całkiem sporo paków, które tylko czekają, żeby uderzyć Cię długo trwającym hajem typu sativa.

Amnesia Haze

Amnesia Haze

Amnesia Haze

Genetic background Original Amnesia Haze
Yield indoor 600 - 650 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 10 - 11 weeks
THC strength THC: 22% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 70% Sativa, 30% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 650 - 700 g/per plant (dried)
Height outdoor 175 - 210 cm
Harvest time Late October
Effect Extremely high, long-lasting, body relaxing
 

Buy Amnesia Haze

 

4. GREEN GELATO

W tej odmianie chodzi o pyszne, słodkie smaki i najwyższą jakość. Green Gelato zapewnia doświadczenia smakowe, po których palacze lubiący łakocie będą prosić o więcej. Aha, a czy wspomnieliśmy już o zawartości THC rzędu 27%? Tak, zgadza się, ten żywiczny frykas nie tylko smakuje niebiańsko, ale również Cię tam zabierze dzięki intensywnemu hajowi fizycznemu.

Jak mógłbyś się spodziewać, taka jakość wymaga odrobiny finezji w grow roomie. Green Gelato czerpie duże korzyści z regularnego przycinania, wraz z LST lub ScrOG — zwiększenie plonów jest warte dodatkowego wysiłku. Spodziewaj się oszałamiających plonów w wysokości 500–700 g/m² indoor i 800 g na roślinę outdoor.

Green Gelato

Green Gelato

Green Gelato

Genetic background Sunset Sherbet x Thin Mint Girl Scout Cookies
Yield indoor 500 - 700 gr/m2
Height indoor 80 - 120 cm
Flowering time 8 - 10 weeks
THC strength THC: 27% (aprox.) / CBD: Low
Blend 45% Sativa, 55% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 750 - 800 g/per plant (dried)
Height outdoor 150 - 200 cm
Harvest time Early October
Effect Physical, clear high
 

Buy Green Gelato

 

5. SWEET ZZ

Sweet ZZ zrobi wszystko, tylko Cię nie uśpi. Eksplozja intensywnych smaków owocowych sprawi, że będziesz się uśmiechał od ucha do ucha i będziesz szczęśliwy przez cały dzień.

Wyhodowana z pomocą Grape Ape i Grapefruit, Sweet ZZ to hołd RQS złożony szanowanej odmianie Zkittlez. Nasi fachowi hodowcy zrobili wszystko, aby uzyskać cechy, w których zakochali się koneserzy cannabis. Indoor możesz spodziewać się 7–9 tygodni kwitnienia i plonów rzędu 550–600 g/m². Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty outdoor, zbiory zacznij z końcem września.

Sweet ZZ

Sweet ZZ

Sweet ZZ

Genetic background Grape Ape x Grapefruit
Yield indoor 550 - 600 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 9 weeks
THC strength THC: 22% (aprox.) / CBD: Low
Blend 20% Sativa, 80% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 160 - 200 cm
Harvest time Late September
Effect Stoned, relaxed
 

Buy Sweet ZZ

 

6. WHITE WIDOW

To legenda niderlandzkich coffeeshopów. Reputacja White Widow jest znana na całym świecie. A jeśli nie miałeś jeszcze okazji zapalić White Widow, to czeka Cię coś wspaniałego. Ten oldschoolowy klasyk z dominacją genów sativa zapewnia międzygwiezdny haj, który jest niemal psychodeliczny — przygotuj się na wybuch szalonej euforii.

White Widow nie leni się też w grow roomie. Lata doskonalenia tej odmiany uczyniły z niej świetna roślinę dla początkujących i nawet jeszcze lepsze doświadczenie w fachowych rękach. Jedynym pytaniem, jakie musisz sobie zadać, to czy podołasz 19% THC i do 600 g na roślinę.

White Widow

White Widow

White Widow Royal Queen Seeds

Genetic background White Widow S1
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 8 - 9 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 50% Sativa, 50% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 150 - 190 cm
Harvest time Late October
Effect Extremely stoned
 

Buy White Widow

7. SKUNK XL

Skunk XL od pokoleń satysfakcjonuje początkujących i doświadczonych palaczy oraz hodowców swoim zbalansowanym hajem i słodkim, owocowym smakiem. Pod czujnym okiem hodowców RQS, udoskonalony został jej smak i produktywność, aby przenieść ten konopny klasyk do XXI wieku. Spodziewaj się haju, który narasta z czasem, delikatnie relaksując umysł i ciało — Skunk XL jest idealna do palenia późnym popołudniem.

Jak już wspomnieliśmy, jej produktywność jest tak samo satysfakcjonująca, jak jej haj. Skunk XL dobrze radzie sobie zarówno indoor, jak i outdoor. Hodowcy decydujący się na uprawę pod dachem mogą spodziewać się 600–650 g/m², podczas gdy eksperci od hodowli outdoor zapewnią sobie bardzo przyzwoite 625–675 g na roślinę, o ile zbiorą plony w październiku.

Skunk XL

Skunk XL

Skunk XL Royal Queen Seeds

Genetic background Skunk
Yield indoor 500 - 550 g/m2
Height indoor 60 - 100 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 17% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 50% Sativa, 50% Indica
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 160 - 200 cm
Harvest time October
Effect A combination of stoned + high
 

Buy Skunk XL

 

8. FAT BANANA

Przy Fat Banana wskazówka leży w nazwie — tłuste plony i nawet potężniejszy smak. To wyjątkowe połączenie, które będzie pasować do kolekcji każdego konesera. Fat Banana i jej nuty smakowe Kush sprawią, że będzie Ci cieknąć ślinka, a kiszki będą Ci grały marsza. Łagodna euforia występuje w połączeniu wraz z silną gastrofazą, więc włącz Netflix i przygotuj się na ucztę owocowych wrażeń.

Z wyjątkowym smakiem idą w parze tłuste zbiory, o których wspominaliśmy. Pozostawiona outdoor, Fat Banana rozwinie ogromną centralną colę i zapewni bardziej niż przyzwoite zbiory, 450–500 g na roślinę, wypełnione 25% THC i niedużą ilością CBD.

Fat Banana

Fat Banana

Fat Banana

Genetic background Banana x OG Kush
Yield indoor 350 - 400 gr/m2
Height indoor 80 - 140 cm
Flowering time 7 - 8 weeks
THC strength THC: 25% (aprox.) / CBD: Low
Blend 50% Sativa, 50% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 450 - 500 g/per plant (dried)
Height outdoor 170 - 200 cm
Harvest time Late September
Effect Relaxing and full of flavour
 

Buy Fat Banana

 

9. OG KUSH

Bez względu na to, pod jaką nazwą znasz OG Kush (Original Gangster czy Ocean Grown), to nie ma wątpliwości, że to połączenie ChemDawg, Lemon Thai i pakistańskiego Kush jest czymś wyjątkowym. OG Kush to jedna z niewielu odmian, które są lubiane przez wszystkich. Miłośnicy zioła ze wszystkich środowisk nie mogą się nacieszyć świetnym smakiem Kush i cytrusowymi nutami.

Teraz dzięki RQS, możesz znaleźć magię OG Kush w naszych nasionach feminizowanych. Ta odmiana kwitnie w zaledwie 8 tygodni, a zbiory mówią same za siebie: 425–475 g/m² indoor i 500–550 g na roślinę outdoor.

OG Kush

OG Kush

OG Kush

Genetic background Chemdawg x Lemon Thai x Pakistani Kush
Yield indoor 425 - 475 gr/m2
Height indoor 90 - 160 cm
Flowering time 7 - 9 weeks
THC strength THC: 19% (aprox.) / CBD: Medium
Blend 25% Sativa, 75% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 500 - 550 g/per plant (dried)
Height outdoor 180 - 220 cm
Harvest time October
Effect Relaxing and full of flavour
 

Buy OG Kush

10. SOUR DIESEL

Zapewnij Sour Diesel dużo ciepła i światła słonecznego, a odwdzięczy Ci się w porze plonów. Dzięki mocnemu, amerykańskiemu pochodzeniu, Sour Diesel kocha cieplejsze klimaty i szybko osiągnie ponad 2 m wysokości. Jednakże nie skupia się tylko na wzroście. Dominację genów sativa widać przy zbiorach, albowiem potrzeba tylko kilku buchów, aby poczuć odurzający haj umysłowy.

Jeśli pozwolisz tej piękności szaleć w swoim ogrodzie, to miej na uwadze, że przechodnie mogą najpierw ją poczuć, zanim ją zobaczą — nawet przy jej imponującej wysokości. Sour Diesel ma bardzo ostry aromat i ciężkie chemiczne, ziołowe i kwaśne smaki.

Sour Diesel

Sour Diesel

Sour Diesel

Genetic background Original Diesel x (Northern light x Shiva x Hawaiian)
Yield indoor 475 - 525 gr/m2
Height indoor 90 - 160 cm
Flowering time 10 - 11 weeks
THC strength THC: 18% (aprox.) / CBD: Low
Blend 70% Sativa, 30% Indica, 0% Ruderalis
Yield outdoor 550 - 600 gr/plant
Height outdoor 150 - 200 cm
Harvest time Late October
Effect Physical, clear high
 

Buy Sour Diesel

 

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.