If you're partial to stronger or milder smokes, indica or sativa, or more or less THC, then you can narrow down your options and buy cannabis seeds that meet all your expectations. But if you want your weed seeds to really wow, you should consider one of the ten best cannabis strains that 2015 has to offer. These feminized plants are picking up fans quickly, for very good reason.

Amnesia Haze Cannabis Seeds
1. Amnesia Haze
Jedna z najpopularniejszych, holenderskich odmian hybrydowych. Amnesia Haze to mocna w działaniu, uderzająca do głowy odmiana, o dużych plonach przy uprawie pod sztucznym oświetleniem. Inne rodzaje konopi indyjskich mogą być łatwiejsze i szybsze w uprawie. Jeśli jednak jesteś regularnym palaczem lub hodowcą, który chce dla siebie wszystko to co najlepsze, ta sativa zawierająca w sobie geny Haze i Amnesia, jest dla Ciebie doskonałym wyborem.  

Critical Cannabis Seeds
2. Critical
Jeśli przeczesujesz wszystkie banki nasion w poszukiwaniu najlepszej odmiany z rodziny indica, masz szczęście. Odpowiedzią dla Ciebie jest Critical, który daje duże plony przy krótkim okresie kwitnienia, wystarczy mu siedem tygodni. Dzięki temu będziesz w stanie w ciągu roku zrobić więcej cykli uprawowych niż zwykle. Critical daje euforyczny haj i silny efekt pobudzenia, pomocny przy dłuższych wieczorach. Jest także świetnym wyborem dla dla pacjentów medycznej marihuany, którzy nie chcą zbyt wysokiej zawartości THC przy wysokiej zawartości CBD. 

White Widow Cannabis Strains
3. White Widow

Odmiana ta nie powinna być niespodzianką dla żadnego amatora konopi indyjskich. Od dziesięcioleci White Widow jest jednym z najlepszych na świecie dostawców kwiatów i nasion. Jej imię jest powszechnie rozpoznawalne, uprawiało ją tysiące hodowców na całym globie, dzięki czemu znaleźć można w sieci bardzo dużo różnego rodzaju informacji na temat jej uprawy i konsumpcji. Okres kwitnienia White Widow wynosi około dziewięciu tygodni. Na zewnątrz najlepiej się czuje gdy jest raczej chłodno, przy równoczesnym dobrym nasłonecznieniu. Doskonale nadaje się również do upraw w środowisku wewnętrznym pod sztucznym oświetleniem. Odmiana ta, pomimo że jest już klasyczna, jest wciąż dopracowywana i z roku na rok coraz lepsza. 


OG Kush Cannabis Strains
4. OG Kush
Jeśli jesteś zainteresowany uprawą odmiany konopi indyjskich, która łączy w sobie najlepsze cechy sativa i indica, OG Kush jest dla Ciebie bardzo dobrym wyborem. Skrót OG oznacza "ocean grown", jednak większość ludzi uważa, że tłumaczy się go jako "original gangsta", nietrudno zgadnąć dlaczego. Zapach i smak to kombinacja bardzo mocnych aromatów benzyny i cytrusów, które utrzymują się jeszcze długo po pierwszym zaciągnięciu dymem. W działaniu jest mocno psychodeliczna. 

Skunk Cannabis Strains
5. Skunk XL

Bardzo łatwa w prowadzeniu dla hodowców, swoim konsumentom gwarantuje jednak wyśmienite, pełne niuansów doznania. Skunk XL to w połowie sativa i w połowie indica. Dzięki tej pierwszej, po zapaleniu do głowy uderza praktycznie natychmiast, dzięki tej drugiej natomiast, po chwili można poczuć przyjemne ciepło w całym ciele. Na języku pozostawia posmak słodkich owoców i kwiatów. Oprócz tego wszystkiego daje bardzo obfite plony, co razem czyni ją jedną z najlepszych dostępnych odmian.


Special Queen Cannabis Strain
6. Special Queen
Ta skunk hybryda zdecydowanie zasłużyła sobie na to miejsce. Special Queen to odmiana zawierająca w sobie geny większości medycznych odmian, uprawianych obecnie w Europie. Okres kwitnienia trwa około ośmiu tygodni. W działaniu może być uspokajająca i wyciszająca lub energetyzująca i motywująca do pracy czy zabawy, zależnie od okoliczności. Gdy raz spróbujesz Special Queen, nasiona innych odmian mogą być dla Ciebie już mało atrakcyjne.


Northern Light Cannabis
7. Northern Lights

Potrzeba było prawie tuzina różnych afgańskich odmian, które po wielu latach pracy nad ich hybrydyzacją, w efekcie dały światu Northern Lights. Obecnie jest słynna na całym świecie za swój potężny, typowy dla odmian indica haj i zwarte, soczyste kwiaty. Pod koniec okresu kwitnienia, szczyty tej odmiany, pokryte lepką żywicą w kolorze ognia, zdają się lekko świecić. Gdy osiągnie się ten efekt, satysfakcja konsumentów jest gwarantowana.Super Silver Haze Cannabis Strains
8. Shining Silver Haze
Jeśli ozłocone rośliny z rodziny indica, jak na przykład wspomniany wyżej Northern Light, nie są do końca w Twoim typie, prawdopodobnie zakochasz się w tej srebrzystej odmianie typu sativa.   Shining Silver Haze to ostatnie odkrycie, wynikłe z długiej linii starannie pielęgnowanych hybryd odmian haze. Z całą pewnością należy stwierdzić, że długotrwałe eksperymenty z genami tych roślin były warte zachodu. W smaku i zapachu jest tak słodka, że bardziej już się chyba nie da. Działa natychmiastowo, wprowadza użytkownika w specyficzny błogostan, który opisać można jako stan rozmarzenia i lekkiego zaparowania głowy (haze z ang. mgiełka, opary). Nawet najbardziej doświadczeni palacze powinni podejść do tej odmiany z odpowiednim szacunkiem. 


Special Kush Cannabis Strains
9. Special Kush

Różnego rodzaju odmiany Kush znaleźć można w ofercie praktycznie każdego banku nasion konopi indyjskich. Mimo tego, że większość roślin z tej rodziny jest wiele warta, Special Kush, jak sama nazwa wskazuje, zasługuje na specjalną uwagę. Oryginalnie wywodzi się ze Środkowego Wschodu, jednak chyba najlepiej się czuje w ciepłym klimacie Afryki Północnej i Europy Południowej. Gdy odpowiednio uprawiana, od stóp do głów powinna pokryć się zwartymi, stosunkowo niedużymi kwiatami. Special Kush jest dość prosty w uprawie, dzięki czemu polecić go można na początek nawet niedoświadczonym hodowcom.


Haze Berry Cannabis Strains
10. Haze Berry
Z połączenia Blueberry i Haze otrzymaliśmy odmianę o słodkim aromacie, po spożyciu wprowadzającą w stan uniesienia, idealną do celebracji. Po raz pierwszy wyhodowana została w Kalifornii, jest bardzo dobrze zbilansowaną hybrydą, łączącą w sobie najlepsze cechy sativa i indica. W działaniu na początku jest bardzo motywująca i energetyzująca, po jakimś czasie jednak, poczuć można typowy dla indica relaks całego ciała. Czyni to ją doskonałym kandydatem dla pacjentów korzystających z dobrodziejstw medycznej marihuany. Między innymi z tego właśnie powodu jej popularność stale i konsekwentnie rośnie, nie tylko w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.  

Buy Autoflowering Cannabis SeedsBuy Feminized Cannabis SeedsBuy Medical Cannabis Seeds

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.