DLA PIERWSZYCH STU OSÓB, które użyją kodu 22PPC5 przy kasie, pięć nasion gratis

Uprawa cannabis na zewnątrz jest niezwykle satysfakcjonująca, choćby ze względu na duże plony i niskie koszty. Wiele odmian Royal Queen Seeds świetnie radzi sobie na zewnątrz, dobrze rozwijając się w naturalnym świetle słonecznym, a wybrana odmiana może zdecydowanie mieć decydujący wpływ na sukces lub porażkę. Z tego powodu stworzyliśmy listę naszych pięciu najlepszych odmian do uprawy outdoor — odmian, które będą gotowe do zbiorów pod koniec września.

Dzięki pozycjom z tej listy możesz uniknąć niepotrzebnych kłopotów z deszczem i mrozem w październiku oraz listopadzie. Podczas gdy inni hodowcy będą zajęci sprawdzaniem swoich pąków pod kątem pleśni, Ty będziesz suszyć i przeprowadzać curing zebranych pąków oraz wypełniać nimi słoiki. Jeśli przegapiłeś nasze listy pięciu najlepszych odmian przeznaczonych do uprawy w chłodniejszym oraz cieplejszym klimacie, koniecznie zapoznaj się z nimi już teraz!


Korzyści z wyboru odpowiedniej odmiany podczas uprawy na zewnątrz

Przy wyborze odmiany marihuany do uprawy na wolnym powietrzu jej szybkość nie powinna być jedynym czynnikiem wyboru. Ważne jest również, aby rośliny były wydajne, miały dobry aromat i wywoływały przyjemne efekty podczas palenia.

Oto cechy, które powinna posiadać odmiana do uprawy na zewnątrz:

  • szybki czas kwitnienia, dzięki czemu jesienią można ominąć deszczową pogodę;
  • dobra naturalna odporność na pleśń i szkodniki;
  • wysokie plony;
  • wspaniała moc, aromat i smak;
  • wspaniałe efekty.

Pięć najlepszych szybkich odmian marihuany, które warto uprawiać w 2020 roku

Gdy wiemy już, co sprawia, że dana odmiana jest dobra do uprawy na zewnątrz, czas przyjrzeć się niektórym z nich. Oto pięć najlepszych szybkich odmian marihuany do uprawy na zewnątrz w 2020 roku:

1. Honey Cream Fast Flowering

Honey Cream Fast Flowering jest jedną z naszych ostatnio zaktualizowanych ulubienic. Odmiana ta jest bardzo popularna w Hiszpanii, ze względu na swój słodki, kremowy aromat, ale można ją uprawiać praktycznie w całej Europie.

Jej wyjątkowo krótki okres kwitnienia wynoszący zaledwie 6–7 tygodni sprawia, że jest to dobra odmiana w regionach, w których pogoda może pogorszyć się wczesną jesienią. Zalecamy uprawę Honey Cream w lipcu i sierpniu, aby zapewnić jej wystarczająco dużo czasu na dostęp do dużych ilości światła słonecznego, a tym samym nabranie masy. W ten sposób we wrześniu będziesz mógł zebrać duże ilości słodkich, mocnych pąków.

Oprócz krótkiego okresu kwitnienia i niesamowitego smaku, zaletą Honey Cream jest jej solidne pochodzenie, na które składa się BlueBlack (Blueberry x Black Domina), Maple Leaf Indica (100% Afghan indica), oraz White Rhino. Te trzy odmiany nadają Honey Cream FF profil genetyczny z przewagą cech indica oraz przyzwoitą moc sativa dzięki White Widow, poprzedniczce White Rhino. W optymalnych warunkach rośliny osiągają wysokość 180–250 cm na zewnątrz i zapewniają plony w wysokości do 675 g na roślinę.

Honey Cream

Honey Cream (Fast Flowering)
BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino
500 - 550 gr/m2
100 - 160 cm
7 - 8 tygodni
THC: 16%
Sativa 35% Indica 65%
625 - 675 gr/plant
180 - 250 cm
Wczesny październik
Psychodeliczne

Kup Honey Cream (Fast Flowering)

2. Speedy Chile Fast Flowering

Następna w kolejce jest Speedy Chile. Ta odmiana łączy w sobie genetykę Early Skunk z kilkoma odmianami indica występującymi naturalnie w Chile, chociaż za jej bardzo krótki czas kwitnienia wynoszący zaledwie 6 tygodni (42 dni!) częściowo odpowiedzialna jest automatycznie kwitnąca roślina trzeciej generacji.

Jednak Speedy Chile to odmiana fotoperiodyczna, która kwitnie w zależności od ilości dostępnego światła dziennego. Można powiedzieć, że szybko kwitnące odmiany są kolejną ewolucją hodowlaną po roślinach automatycznie kwitnących: odmiany te wytwarzają wysoki poziom THC przy zachowaniu niewiarygodnie krótkiego całkowitego czasu uprawy.

Dla hodowców outdoor oraz początkujących, wybór odmiany Speedy Chile Fast Flowering to mądra decyzja. Będziesz w stanie napełnić swoje słoiki pąkami marihuany już na początku września, co nie pozostawia miejsca na problemy z pogodą lub pleśnią. Zebrane pąki będą same w sobie doskonałe, wytwarzając wspaniały smak owoców i sosny przy zawartości THC na poziomie 16%.

Speedy Chile

Speedy Chile (Fast Flowering)
Early Skunk x Skunk x Chile Indica
475 - 525 gr/m2
60 - 100 cm
7 - 8 tygodni
THC: 16%
Sativa 30% Indica 70%
450 - 500 gr/plant
100 - 170 cm
Wczesny wrzesień
Śmiechowe, Uspokajające

Kup Speedy Chile (Fast Flowering)

3. Critical Kush

Prawdopodobnie spotkałeś się już z odmianą Critical w swojej karierze hobbystycznego hodowcy; jest to prawdziwa mistrzyni plonów, którą polecamy hodowcom indoor i outdoor, poszukującym najlepszego stosunku plonów do czasu kwitnienia.

Odmiana Critical, która również znalazła się na naszej liście pięciu najlepszych odmian przeznaczonych do uprawy w chłodniejszych klimatach, to silna i szybko kwitnąca odmiana indica, która zasługuje na miejsce w każdym istniejącym rankingu odmian cannabis. Jednak skrzyżowanie Critical ze sławną odmianą OG Kush wyniosło pojęcie mocy na zupełnie nowy poziom.

Critical Kush wywołuje niektóre umysłowe i raczej charakterystyczne dla genów sativa efekty OG Kush, ale także potężne efekty fizyczne, przyklejające użytkowników do kanapy dzięki genom Critical — klasyczny scenariusz „kup jeden haj, drugi otrzymasz za darmo”. Hodowcy szukający mocnej, silnej i produktywnej odmiany do uprawy outdoor z pewnością będą zadowoleni wybierając Critical Kush. Nagrody, które otrzymasz pod koniec września, są ogromne: zbiory outdoor w wysokości do 550 g na roślinę, długotrwałe i intensywne efekty oraz produkt końcowy ze średnim poziomem THC wynoszącym 20%.

Critical Kush

Critical Kush
Critical x OG Kush
500 - 550 gr/m2
60 - 100 cm
8 - 10 tygodni
THC: 20
Sativa 20% Indica 80%
500 - 550 gr/plant
100 - 140 cm
Późny wrzesień
Długotrwałe, Mocne, Relaksujące fizycznie

Kup Critical Kush

4. Sweet ZZ

Sweet ZZ to nasza własna wersja legendarnej odmiany Zkittlez. Dzięki swojemu owocowemu aromatowi i soczystemu smakowi jest ulubienicą wszystkich hodowców cannabis kochających słodycze.

Stworzona dzięki skrzyżowaniu odmian Grape Ape i Grapefruit, ta hybryda z dominacją genów indica potrzebuje tylko 7–9 tygodni na kwitnienie, więc w przypadku uprawy outdoor można zebrać plony pod koniec września. Koniecznie przygotuj dodatkowe słoiki, ponieważ ta odmiana może zapewnić aż 600 g pąków na każdą roślinę, gdy uprawiana jest w optymalnych warunkach.

Mimo że w Sweet ZZ dominują geny indica, jej działanie jest mocno skoncentrowane na umyśle, a nie na ciele. Poczujesz fale podnoszących na duchu efektów oraz poprawiających samopoczucie wibracji. Dodaj do równania jej wyśmienity aromat cytrusów, jagód i słodyczy, a otrzymasz fizyczne ucieleśnienie szczęścia w jednym niesamowitym produkcie. Dobrze, że Sweet ZZ nie jest bardzo mocna (posiada 15–20% THC) — dzięki takiej zawartości THC możesz długo delektować się jej smakiem i działaniem, zanim dotrzesz do punktu, z którego nie będzie powrotu.

Sweet ZZ

Sweet ZZ
Grape Ape x Grapefruit
550 - 600 gr/m2
80 - 140 cm
7 - 9 tygodnie
THC: 22%
Sativa 20% Indica 80%
500 - 550 gr/plant
160 - 200 cm
Późny wrzesień
Upalające, Uspokajające

Kup Sweet ZZ

5. Fat Banana

Dzięki Fat Banana, hodowcom RQS udało się skrzyżować największe i najbardziej produktywne okazy odmiany Banana OG. Ta odmiana z rodziny Kush uwiedzie Cię owocowym smakiem i sprawi, że dzięki jej niesamowicie silnemu dymowi będziesz leżeć płasko na kanapie.

Idealna do uprawy na zewnątrz, odmiana potrzebuje około 7–8 tygodni na wykształcenie dojrzałych kwiatów. Możesz spodziewać się zbiorów w wysokości 500 g na roślinę w połowie września.

Fat Banana to jedna z tych odmian, którą powinieneś palić powoli. Efekty rozpoczyna łagodna fala euforii oraz przepyszny, owocowy smak, który bardzo utrudnia odłożenie jointa. Łatwo zapomnieć, że ta odmiana jest niezwykle silna — zawiera do 25% THC, a czasem więcej. Zanim się zorientujesz, chwycą Cię potężne fizyczne efekty, a Ty poczujesz się całkowicie odprężony i absolutnie przyklejony do kanapy.

Fat Banana

Fat Banana
Banana x OG Kush
350 - 400 gr/m2
80 - 140 cm
8 - 10 tygodni
THC: 25%
Sativa 30% Indica 70%
450 - 500 gr/plant
170 - 200 cm
Późny wrzesień
Uspokajające

Kup Fat Banana

Czy chcesz uprawiać wspaniałą marihuanę w 2020 roku?

Jeśli chcesz zacząć uprawiać fantastyczną marihuanę w 2020 roku, koniecznie sprawdź inne wspaniałe nasiona znajdujące się w naszym sklepie internetowym. W Royal Queen Seeds oferujemy wiele rodzajów nasion marihuany do uprawy indoor oraz outdoor, w tym nasiona feminizowane, kwitnące automatycznie oraz bogate w CBD!

MASZ 18 LAT LUB WIĘCEJ?

Treści na RoyalQueenSeeds.com są odpowiednie jedynie dla osób dorosłych i są zarezerwowana dla osób pełnoletnich.

Upewnij się, że znasz prawo obowiązujące w swoim kraju.

Klikając WEJDŹ, potwierdzasz,
że masz ukończone
18 lat lub więcej.